• Хлопці з Новоград-Волинщини успішно виступили на чемпіонаті України з гирьового спорту
13:55, 4 травня 2017 р.

З 27 по 30 квітня у селищі Чкалове (Нікопольський район, Дніпропетровська область) відбувся чемпіонат України з гирьового спорту, участь у якому взяли близько 100 юнаків і дівчат з 14 областей нашої держави.

До збірної Житомирщини запросили двох спортсменів із Новоград-Волинської ДЮСШ районної ради. Це – Віталій Колесник із Чижівки та Віктор Сарніцький з Яруня. Хлопців одразу включили до основного складу.

За підсумками змагань, результати Віталія Колесника та Віктора Сарніцького склали вагомий доробок у скарбничку залікових балів збірної області. Зокрема, Віталій Колесник завоював дві золоті медалі у довгому циклі та шкільному двоборстві і срібну медаль у командній естафеті. Віктор Сарніцький у двоборстві у своїй ваговій категорії (73 кг) посів третє місце, при цьому встановивши три особисті рекорди – в поштовху, ривку та сумі двоборства.

Збірна Житомирщини у підсумку посіла другі командні місця в трьох дисциплінах – поштовху довгим циклом, шкільному багатоборстві та командній естафеті.

Наступні відповідальні змагання для Віталія Колесника – чемпіонат Європи серед юнаків, який відбудеться цьогоріч 20-24 липня в Ірландії.