• ФК «Звягель» програв ФК «Коростень» з рахунком 1:4
20:35, 6 травня 2017 р.

ФК «Звягель» програв ФК «Коростень» з рахунком 1:4

6 травня 2017 року на міському стадіоні «Авангард» між командами ФК «Звягель» м. Новоград-Волинський та ФК «Коростень» м. Коростень відбувся матч у рамках проведення чемпіонату Житомирської області з футболу.

У першому таймі на 26 хвилині матчу суддя призначив 11-метровий штрафний удар, футболіст №17 команди гостей Ігор Яцковець успішно реалізував його, точним ударом спрямував мяч у нижній правий кут воріт та відкрив рахунок. 0:1 на користь ФК «Коростень». На 37 хвилині матчу гравець команди суперника Олег Антоненко (№21), після точного пасу, зльоту відправив м'яч у ворота звягельчан. 0:2. На перерву команди пішли з таким же рахунком.

У другому таймі на 72 хвилині матчу коростенці роблять рахунок розгромним, відзначився потужним ударом той же Ясковець Ігор. До кінця гри залишалося мало часу і складалося враження, що команди розійдуться з таким рахунком, але на 80-й хвилині ФК «Звягель» забиває гол. Відзначився гравець під №10 Корнійчук Ярослав. На останній хвилині гри коростенці з кутового удару знову забивають гол. Ставлячи крапку у цій грі.

Результат матчу між ФК «Звягель» та ФК «Коростень» 1:4.