• У Новограді-Волинському пройшов плановий шаховий турнір із швидких шахів
20:18, 7 травня 2017 р.

У Новограді-Волинському пройшов плановий шаховий турнір із швидких шахів

6 травня 2017року в гарнізонному Будинку офіцерів міста Новограда-Волинського пройшов плановий шаховий турнір із швидких шахів – Особиста першість міста Новограда–Волинського серед мешканців міста та району, з контролем часу – 20 хвилин кожному учаснику до кінця партії. Змагання проводились за швейцарською системою, в сім турів, комп’ютерне жеребкування. Головний суддя першості Ткачук Олександр Миколаєвич.

На старт вийшло 16 спортсменів. Серед них 10 чоловіків, 2 жінки, 3 юнаки, 1 дівчина.

Планувалося, що в змаганнях прийме участь щонайменше 24 спортсмени, але з різних причин в першості не приймали участі ряд провідних діючих шахістів нашого міста, в тому числі: Грицак Б.М., Гороницький В.М., Какотко С.В., Лук’янець Д.В., Данилюк О.А. та інші , які могли – би підняти на більш якісний рівень конкуренцію в боротьби за медалі першості.

Незважаючи на відсутність ряду шахістів змагання проходили в безкомпромісній боротьбі на кожній дошці. Відкриттям турніру стала поява за шахівницею Палецького Олександра Аркадійовича, який продемонстрував конструктивну та наполегливу гру, з гарними видами на майбутнє. Дуже рівну та сильну гру продемонстрував Слепченко В.Н, що дало йому можливість без поразок пройти весь турнірний шлях до перемоги. Не зміг уникнути поразки діючий абсолютний чемпіон міста Новограда – Волинського 2016 року Маліновський М.В., який посів друге місце в турнірній таблиці, як він сам пожартував – не вистачило однієї партії. Високий рівень гри продемонструвала призерка чемпіонату Житомирської області серед жінок Ткачук О.О., яка в підсумку посіла третю сходинку в турнірній таблиці, здобувши 5 очок з 7 можливих. До останнього туру вів боротьбу за перемогу Дощинський А.Д., який в очній боротьби поступився чемпіону та набравши 5 очок із 7 можливих посів четверте призове місце.

По завершенню шахового турніру Голова Новоград-Волинської міської федерації з шахів Іванюк М.О. привітав усіх учасників першості та провів нагородження медалями та цінними подарунками в наступній послідовності:
- Помаз Стас відзначений як найкращій серед юнаків;
- Макеєва Анжеліка відзначена як переможець першості Житомирської області серед дівчат до 10 років, та нагороджена цінним подарунком від міського шахово-шашкового клубу;
- Дощинський Анатолій Дмитрович відзначений як найкращій серед ветеранів та нагороджений цінним подарунковим сертифікатом;
- Ткачук Оксана Олександрівна нагороджена «бронзовою» медаллю та цінним подарунковим сертифікатом;
- Маліновський Микола Вікторович нагороджений «срібною» медаллю та цінним подарунковим сертифікатом;
- Слепченко Віктор Ниванілович нагороджений «золотою» медаллю та цінним подарунковим сертифікатом.