• Головна
  • #вимагаю_медреформу: люди викладають у мережу шокуючі історії про лікарню
15:24, 7 червня 2017 р.

#вимагаю_медреформу: люди викладають у мережу шокуючі історії про лікарню

#вимагаю_медреформу: люди викладають у мережу шокуючі історії про лікарню

У мережі продовжується флешмоб "Вимагаю медреформу". Люди з усієї України продовжують ділитися страшними історіями про лікарні.

Одну із такихрозповіла Леся Войтицька , працівниця Нацбанку України. Її матері, яка мала астму, лікар прописав препарат, від якого жінка потрапила у реанімацію та померла.

"Овруч. Терапевт місцевої поліклініки призначає мамі препарат диклофенак. Мама перепитує, чи можна його астматикам. Лікар переконує, що можна. Мама дає гроші. Увечері про всяк випадок вводить не всю дозу, а трохи під шкіру для проби. Сирена "швидкої". Ніч у реанімації. Клінічна смерть. Препарат протипоказаний астматикам. Київська лікарня №9. Вільних ліжок немає, маму кладуть у коридорі. Поруч лежить бомж. За 100 гривень на день їй знаходять місце в "платній" палаті. Квитанцій не дали. Діагноз поставити за 2 тижні не змогли. Хабар взяли. Житомир. Обласна лікарня. Хірургія. Підходжу в ординаторську поговорити з лікарем. Він одразу виходить у порожній коридор. Даю гроші. Каже: "Не треба!". І при цьому відстовбурчує кишеню халата. Молодий. Син завідувача відділенням. Довго тягнув час, у результаті відмовився від операції, перевів в іншу лікарню. Житомир. Міська лікарня №1. Реаніматолог. Підійшов, сказав, що стан мами йому вдалося стабілізувати і його зміна закінчується. На радощах фінансово віддячила. Натякав. Увечері мені вдалося пробратися в реанімацію. Лікар, який після нього заступив, сказав, що стан не поліпшувався і мамі залишилося не більше доби. Опівночі вона померла", - пише Войтицька.

Додає, що реформу охорони здоров'я потрібно було робити в першу чергу.

Сьогодні Верховна Рада повинна визначитися, чи включать до порядку денного законопроекти, які повинні запустити медичну реформу в Україні. Першу спробу парламент провалив 18 травня. У команді міністра охорони здоров'я Уляни Супрун попереджають: якщо Верховна Рада провалить реформу, то повернутися до неї вона зможе тільки після парламентських виборів 2019 року. У МОЗ розраховують, що депутати приймуть пакет законів до кінця червня. З 1 липня можна буде почати реформу на рівні первинної ланки медицини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##вимагаю_медреформу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...