Верховній Раді "пороблено", з нечистою силою боротимуться молитвою

Парламент

Робота українського парламенту скоріше нагадує не вищий законодавчий орган країни, а зборище випадкових людей, які безвідповідально ставляться до своїх посадових обов'язків. Воно й не дивно парламентаріями частіше за все стають представники олігархату та пов'язаних з ними структур, головні завдання яких є лобіювання своїх корисливих інтересів. Бійки, скандали, корупція - це реальна буденність Верховної Ради.

У народі, якщо щось йде не так, кажуть що пороблено. Може й пороблено й Верховні Раді. Деякі депутати "надіються", що молитва зможе відвернути від "зглазу".

Група коаліційних нардепів зареєструвала у Верховні Раді законопроект, в разі прийняття якого пленарні засідання парламенту будуть починатися з колективного проголошення молитви «Отче наш». Відповідні зміни пропонується внести до Регламенту Верховної Ради. Відзначимо, що крім депутатів з фракцій «Блок Петра Порошенка» і «Народний фронт», авторами документа значаться голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк, двапредставники фракції «Опозиційний блок», по одному представнику від «Батьківщини» і групи «Відродження»). Текст законопроекту та пояснювальна записка до нього на сайті Ради поки що відсутній.

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Виклад
( 0 оцінок )