• Головна
  • ЗА ДОБУ ДВОЄ ПОЛІСЯН ПОВІРИЛИ "ПРАЦІВНИКАМ БАНКУ" ТА ВТРАТИЛИ ЗАОЩАДЖЕННЯ
12:29, 9 серпня 2017 р.

ЗА ДОБУ ДВОЄ ПОЛІСЯН ПОВІРИЛИ "ПРАЦІВНИКАМ БАНКУ" ТА ВТРАТИЛИ ЗАОЩАДЖЕННЯ

Шахрайство

Шахрайство

Жителька м. Новограда-Волинського та житомирянин повірили незнайомцям, які у телефонній розмові представилися працівниками банку. Вони повідомили шахраям особисті дані та втратили свої заощадження загальною сумою майже 12 тисяч гривень. Поліція закликає жителів області не вірити незнайомцям, які цікавляться по телефону реквізитами ваших банківських рахунків.

Увечері 8 серпня до Житомирського відділу поліції звернувся 51-річний житель обласного центру із повідомленням про ошуканство. Чоловік розповів, що кілька годин тому до нього на мобільний зателефонував незнайомець та представився працівником служби безпеки банку, де у чоловіка відкрито рахунок. Співрозмовник повідомив, що його картку заблоковано через спробу стороннього втручання. Тож нібито треба провести певні операції, аби відновити доступ до коштів. Для цього, мовляв, необхідно перевірити конфіденційну інформацію для доступу до рахунку.

Чоловік повірив співрозмовнику та назвав усі необхідні дані, про які той запитував. Тільки згодом, перевіривши власний рахунок, зрозумів, що його ошукано. Як з’ясувалось, у нього зникли 5 тисяч гривень.

Аналогічна історія трапилась і з 64-річною звягельчанкою. Пенсіонерка повірила незнайомцеві та втратила з банківського рахунку 6772 гривень.

Нині поліцією розпочато досудові розслідування за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Проводяться відповідні заходи для викриття зловмисників.

Разом з тим поліцейські закликають жителів області бути більш обачними у фінансових справах. Запам’ятайте самі та розкажіть близьким та знайомим деякі правила:

- нікому і за жодних обставин не надавайте особистої інформації, особливо в телефонному режимі;

- уважно читайте смс-повідомлення, які приходять на ваш мобільний телефон та не телефонуйте на невідомі номери, вказані для нібито «розблокування» банківського рахунку (офіційні контакти фінансової установи вказані на звороті вашої картки);

- якщо вас переконують у ризику втратити кошти через «збій системи» чи інформують про будь-які інші банківські операції та вимагають надати особисті дані, не поспішайте, краще зателефонуйте на гарячу лінію фінансової установи (на кожній картці номери телефонів вказані).

Пам’ятайте, у таких ситуаціях ваша фінансова безпека залежить тільки від вас!

Відділ комунікації поліції

Житомирської області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шахрайство #Новоград-Волинський
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...