• Головна
  • Новоград-волинські спортсмени привезли 9 медалей з Чемпіонату світу з пара-армрестлінгу
13:52, 14 вересня 2017 р.

У Будапешті з 2 по 10 вересня пройшов Чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед спортсменів-інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, з порушеннями зору і з недоліками слуху, де було розіграно 70 комплектів нагород.

Як повідомили у Житомирському регіональному центрі фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», право на участь в чемпіонаті світу в складі національної збірної команди України вибороли 11 спортсменів з Житомирської області.

У підсумку змагань Національна збірна команда України посіла друге місце на чемпіонаті світу серед жінок пропустивши лише численну команду Росії і третє місце серед чоловіків, поступившись грузинам (друге місце) і росіянам (перше місце).

У скарбничці спортсменів від Житомирської області (всі з міста Новоград-Волинський та району) в загальному кошику національної збірної команди України 2 золота, 2 срібла і 5 бронзових медалей.

Дві золоті нагороди чемпіонату світу здобула Бессальнова Олеся в боротьбі на ліву і праву руку в категорії до 60 кг. (вади зору). Срібні нагороди отримали: Дроздюк Світлана (на праву руку) в категорії до 65 кг. (ПОДА), Химич Олександр (на ліву руку) в категорії до 100 кг. (вади зору). Бронзові нагороди вибороли: Гуменюк Ігор (на праву і на ліву руку) в категорії до 70 кг. (вади зору), Ранчуков Тетяна (на праву руку) в категорії до 65 кг. (ПОДА) в боротьбі сидячи, Химич Олександр (на праву руку) в категорії до 100 кг. (вади зору), Сердюков Сергій (на ліву руку) в категорії до 70 кг. (вади слуху).

Всі спортсмени є вихованцями Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів та членами клубу «Фенікс». Готували спортсменів тренерський склад: Ігор Селіхов, Володимир Сарніцький, Віктор Захарчук і Олександр Пінчук на чолі із заслуженим тренером України Геннадієм Данюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію