• Україна завоювала "золото" на Олімпіаді-2018
14:15, 18 лютого 2018 р.

Україна завоювала "золото" на Олімпіаді-2018

Олександр Абраменко

На Олімпійських іграх-2018 відбулися фінальні виступи в чоловічій лижній акробатиці.

29-річний миколаївець Олександр Абраменко завоював першу медаль для України на Олімпіаді в Пхенчхані, здобувши "золото" у фрістайлі.

У першому кваліфікаційному фіналі наш спортсмен посів друге місце, легко вийшовши у фінал №2.

Україна завоювала "золото" на Олімпіаді-2018, фото-1

У другому відбірковому фіналі українець знову ідеально виконав стрибок, зайнявши проміжне четверте місце.

У вирішальному фіналі Олександр бездоганно виконав всі елементи ставши переможцем Ігор-2018.

Відзначимо, що в позаминулому році Абраменко став першим в історії українським фристайліста, який виграв малий Кришталевий глобус Кубка світу в лижній акробатиці.

У грудні минулого року Саша успішно стартував в олімпійському сезоні, вигравши "золото" на першому етапі Кубка Європи з лижної акробатики у фінському місті Рука.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію