• Головна
  • Сервіс купівлі та продажу криптовалют Coin 24 в Житомирі
Новини компаній
15:00, 24 грудня 2019 р.

Сервіс купівлі та продажу криптовалют Coin 24 в Житомирі

Новини компаній

Колосальний стрибок у розвитку електронних грошей після кризи 2008 породив новий клас заощадження активів не прив'язаних до конкретної компанії або банку - криптовалюти.

Заслуга цього частково лежить на технології blockchain, яка є основою всіх криптоактивів. Блокчейн - це розподілений реєстр, де дані про кожну операцію зберігаються децентралізовано на кожному з нод. Нода в свою чергу є сервером який обробляє транзакцію. Всі ноди зберігають один і той же блокчейн, в якому і відображається інформація про всі операції в мережі.

Лідером серед криптовалют є Біткоін. Він набрав популярність ще в 2014 році після краху Ліберті Резерву і колосальним зростанням вартості до 1200 $ за 1 BTC. З 2014 по 2017 Bitcoin оновив свій максимальний курс, тому його почали використовувати в усьому світі в якості стабільної валюти для розрахунків, оплати комунальних платежів, грошових заощаджень.

Головною особливістю криптовалюти є те, що ніхто не може заблокувати гаманець, скасувати операцію або ввести ліміти. Всі угоди проходять безпечно і не контролюються державою. 

Для тих, хто зацікавлений в зберіганні своїх активів саме в криптовалюті, існує понад 2 000 видів монет, на які Ви можете обміняти Готівку (USD, UAH, EUR) на BTC в Житомирі. Операції обміну криптовалют діють в двосторонньому порядку, тому Ви також завжди можете продати криптовалюту на гривні, долари, євро, або ж вивести на карти ПриватБанку і Монобанку.

Для швидких обмінних операцій з криптовалютою існує безліч онлайн обмінників. Одним з таких є ліцензований сервіс купівлі та продажу криптовалют Coin 24.

Основними пріоритетом даного ресурсу є забезпечення максимально швидкого обміну валютних пар клієнта, підтримка великого резерву і збереження максимально низької комісії.

Сервіс купівлі та продажу криптовалют Coin 24 в Житомирі, фото-1

За допомогою сервісу можна виконати такі операції:

  • продати BTC на USD, UAH, EUR в місті Житомир, а також здійснювати дані операції і з іншими криптовалютами, використовуючи готівку, або такі платіжні системи, як Монобанк, ПриватБанк, Western Union, MoneyGram та SWIFT;
  • купити криптовалюту за гривні, долари, євро, використовуючи готівку (в місті Житомирі Ви можете особисто зустрітися з менеджером для здійснення цієї готівкової операції), або наступні платіжні системи -  як Монобанк, ПриватБанк, Western Union, MoneyGram та SWIFT;
  • замовити необхідну кількість монет тієї чи іншої криптовалюти (якщо її не має в необхідній кількості у ресурса).

Сервіс купівлі та продажу криптовалют Coin 24 веде свою діяльність на ринку електронних валют України з 2011 року і протягом усього часу забезпечує найвищі стандарти безпеки та сервісу. З жовтня 2018 року приєднався до складу компанії CRPT.TRT, яка в свою чергу являється ліцензованою компанією на європейському ринку обміну криптовалют.

Гарантії:

  • Coin 24  гарантує безпеку кожної угоди, укладеної в обміннику. Це підтверджується сотнями задоволених клієнтів і позитивними відгуками в інтернеті про ресурс.
  • Будь-яка операція купівлі або продажу криптовалют, проведена за допомогою сервісу, буде виконана в найкоротші терміни, з мінімальною комісією, без ризиків.
  • Coin 24   використовує достатню кількість резерву для ведення обміну будь-якого потрібного обсягу угод.
  • Діяльність на ринку протягом  8 років, що може бути гарантією нашої репутації в сфері обміну електронних валют.

Окрім простого на зрозумілого обміну криптовалют, сервіс Coin 24 дає Вам можливість заробляти  гроші та брати участь в реферальній програмі ресурсі. Для цього достатньо поділитися зі своїми знайомими, друзями або рідними, згенерованим у Вашому особистому кабінеті, посиланням та отримувати % від операцій купівлі чи продажу криптовалюти, які вони провели на сайті Coin 24. 

Ціль сервісу - зробити Ваші криптооперації зручними та вигідними для Вас! Ми радіємо, коли Вам з нами зручно!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...