РОБОТА ЗА КОРДОНОМ. ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЗАРОБІТЧАН. НОВИНИ ВІД ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ ПОЛЬЩІ.

На жаль, оголошення застаріло
Шановні Клієнти, інформуємо, що через тимчасове призупинення прийому клієнтів у місті Одесса, Пункти прийому візових анкет до Польщі у Одеському консульському окрузі (м.Одесса,м.Херсон) тимчасово призупинять прийом клієнтів для подачі візової заяви у ППВА з 25 листопада 2020 р. до подальшого повідомлення. Клієнти, які зареєстровані до ППВА для подання візової заявки з 25 листопада 2020 р. і пізніше, люб'язно просимо уважно слідкувати за інформацією та повідомленнями, розміщеними на нашому веб-сайті для отримання відповідних подальших інструкцій. (наш Кол центр зв’яжеться з вами, щойно ППВА відновить свою роботу)
Увага! Просимо вас на період закриття ППВА НЕ ВІДПРАВЛЯТИ документи до м.Одесса та м. Херсон, оскільки їхній розгляд розпочнеться лише після відкриття Генерального Консульства РП у м.Одесса
Але не потрібно хвилюватись, ми вже бачили приклад на раніше закритих візових центрах в місті Рівному та в місті Вінниця ( м.Житомир, м.Хмельницький, м.Вінниця, м.Чернівці, візові цетри закривались на 5-8 днів після чого відновлювали свою роботу. Впевнена, що і в даному випадку, візові центри почнуть приймати документи після не великої паузи, в інщому випадку документи можуть приймати новою поштою, без особистого контакту.
Якщо вас цікавить робота за кордоном, будемо раді допомогти вам у виборі безкоштовних вакансій, та виготовлені всіх необхідних документів для відкриття віз або перетину кордону по біометричному паспорту.

+380671008997 - Інна
+380733747997- Анастасія
Рубрики
Різне Послуги
GWS997
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Прекрасные и милые дамы! Хотите осуществить свои мечты, но не хватает финансов и смелости? У Вас ест...
17:50, 17 січня
Изготовим и доставим новый сборно-разборной секционный ГАРАЖ с односкатной и двускатной крышей. Мы...
15:55, 23 січня
Уже понад п’ять років Ми надаємо послуги по: СКАСУВАННЮ ДЕПОРТАЦІЇ у разі внесення персональних да...
12:21, 19 січня
Наша компанія «Ворота Харків» займається виготовленням і установкою воріт всіх видів більше 20 років...
19:23, 12 січня
Удаленная установка программ 1С. Обновление конфигураций по мере необходимости: - Бухгалтерия дл...
12:55, 15 січня
SoftUp Одесса предлагает вам создание XML для Розетки. После создания XML – объединение и формати...
12:55, 15 січня