Що таке грунтофреза (почвофреза) і навіщо вона потрібна в господарстві?

На жаль, оголошення застаріло
Грунтофреза (почвофреза) ММГ ЯРИЛО — сільськогосподарський інструмент, який використовується в якості навісного обладнання на трактори та мінітрактори. Він широко застосовується при роботах на присадибних ділянках та обробці фермерських наділів.

Грунтообробна фреза — це культиватор, борона і плуг в одному «обличчі», яка використовується на абсолютно будь-якому грунті: як на глинистих, суглинних, так і на легких піщаних, а також цілинних або перелогових землях.

Широкий асортимент грунтофрез представлений в нашому інтернет магазині: https://pochvofreza.pp.ua

Сфера застосування.

Конструкція агрегату забезпечує можливість роботи з важкими грунтами. Грунтофреза (почвофреза) від «Металообробної мануфактури Голуба» ЯРИЛО прекрасно підходить і призначена для вирішення наступних завдань:

Обробка важких грунтів, цілинних земель, занедбаних ділянок, полів і пасовищ. Головна умова застосування інструменту — відсутність в грунті каменів і уламків твердих гірських порід;
Підготовка до посіву ділянок, розташованих на схилах і мають значний ухил — незалежно від типу їх грунтів;
Вирівнювання земель зі складним горбистим рельєфом при наявності на них купин, характерних дав заболочених ділянок;
Підготовка ділянок для посадки одно- і багаторічних рослин з одночасним знищенням на них бур'янів. Застосування інструменту в даному випадку сприяє не тільки знищенню бур'янів, а й збагаченню земель біомасою;
Внесення добрива одночасно з підготовкою грунту до посадки;
Розробка ділянок для розбивки газонів і клумб.
Як бачимо, грунтофреза (почвофреза) — це універсальний інструмент високої потужності і широкими можливостями. У фермерському господарстві це навісне обладнання на трактор просто незамінне.

Як влаштована і працює грунтофреза?

Основним робочим елементом грунтофрези є її ножі. Вони закріплені на горизонтальному валу і приводяться в рух разом з ним. Ножі — зазвичай хрестоподібної або зірчастої форми — мають нахил у вертикальній площині. Вал з ножами через редуктор приводиться в обертання від двигуна трактора. За рахунок похилого розміщення при русі ножі розрізають і перевертають ґрунт.

Для більш плавного руху і регулювання глибини обробітку грунту конструкцією грунтофрези передбачені колеса або опорні башмаки. Також на корпусі закріплені конструктивні елементи, що перешкоджають надмірному заглибленню ножів. Захисний кожух запобігає потраплянню всередину грудок землі і пошкодженню валу і ножів сторонніми предметами.

Переваги грунтофрези

Тепер, коли ви знаєте, що таке грунтофреза (почвофреза), необхідно розібратися з її технічними перевагами. Крім універсальності і високої функціональності, що дозволяють використовувати цей інструмент при виконанні широкого діапазону сільськогосподарських робіт, серед його сильних сторін слід виділити:

Високу потужність, що дозволяє використовувати грунтофрези на важких грунтах, занедбаних ділянках, землях, що використовуються в якості пасовищ і луків;
Можливість гнучкого регулювання рівня заглиблення ножів і, відповідно, ступеня обробки грунту;
Зручність використання на ділянках з ухилом;
Доступність інструменту і широкий вибір моделей в різних цінових категоріях.
Залежно від особливостей своєї ділянки, ви завжди зможете підібрати максимально відповідний інструмент в нашому інтернет-магазині. Тут представлені грунтофрези (почвофрезы) різного типу, призначені для обробки польових, просапних, садових і болотистих земель. Наші фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір з урахуванням особливостей ґрунту і запланованого бюджету.

Для отримання консультаційної допомоги зв'яжіться з менеджерами магазину за номером телефону: + 38 (063) 686 48 59

Зроблено в Україні, зроблено з любов'ю до рідної землі.

ММГ 2020
Рубрики
Обладнання Тварини, рослини Спецтехніка
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Недорогие товарные и торговые весы Телефон: (096)015-56-77 Магазин весового оборудования предлагае...
23:08, 4 травня
Складские и промышленные весы Телефон: (096)015-56-77 Магазин весового оборудования предлагает с г...
23:08, 4 травня
Комплектные камеры термомодификации древесины от производителя ООО "Термообробка". Изготовление, зап...
07:38, 4 травня
Весы платформенные ВПД Эконом используются на производственных предприятиях, складах, в торговле, на...
23:08, 4 травня
ПОДШИПНИКИ , МАНЖЕТЫ РАЗЛИЧНЫХ ТИПОРАЗМЕРОВ И МОДИФИКАЦИЙ К АВТОТРАКТОРНОЙ ТЕХНИКЕ С\Х И ПРО...
09:43, Вчора
Счетчики банкнот и детекторы валют Телефон: (096)015-56-77 «FUSE market» предлагает своим покупат...
23:08, 4 травня