Англійська для дітей


Ваші діти отримають початкові, базові знання англійської мови. Ця група поділяється на підгрупи в залежності від віку і рівня володіння англійською мовою. Збагачуючи свій словниковий запас, діти будуть вивчати граматику англійської мови, розвивати свої мовні навички

Англійська для підлітківДана вікова категорія поділяється на підгрупи в залежності від віку і рівня володіння англійською мовою. Даний курс передбачає отримання глибоких знань з англійської мови, граматики, достатнього рівня для спілкування рівня словникового запасу, розвинених мовних навичок. 

Загальна англійська Передбачає вивчення англійської мови за рівнями. Слухач при відсутності знань англійської мови починає з першого рівня, то хто володіє певними знаннями мови, після проведення тестування, навчається в групі відповідного рівня. Курс кожного рівня триває 5 місяців.

Юридична англійськаНаш курс англійської для юристів та студентів, що вивчають право, може допомогти у підготовці до іспитів ILEC (International Legal English Certificate). Це міжнародно визнаний іспит для перевірки рівня володіння юридичною англійською. Заняття відбуваються двічі на тиждень. Курс включає такі аспекти: юридична лексика; навички складання проектів документів; донесення складних думок зрозумілою мовою; мова ділових зустрічей і переговорів. Наприкінці курсу Ви: опануєте ключову лексику комерційного права; відпрацюєте та вдосконалите навички, необхідні юристам, які працюють в англомовному середовищі, - ведення переговорів, складання документів, спілкування із клієнтами; проаналізуєте реальні тексти та юридичні документи та після закінчення курсу, за результатами тестування отримаєте сертифікат про його проходження.

Бізнес англійська
Зміст Кембриджської бізнес- англійської відображає повсякденну роботу та бізнес-завдання. Під час підготовки до цього іспиту, ви придбаєте навички, які будуть цінується роботодавцями.

Поліпшення вашого працевлаштування та перспективи кар'єрного зростання.

Доводячи свої здібності вивчаючи Кембриджську бізнес - англійську, Ви можете відкрити можливості кар'єрного зросту з новим роботодавцем, або досягти просування або розробити свою кар'єру.

Роботодавці покладаюся на Кембриджську бізнес - англійську, бо це ретельна перевірка всіх чотирьох мовних навичок (читання, письмо, говоріння та аудіювання) в бізнес-контексті.


Англійська для поліцейських і військовихКурс англійської мови для поліцейських та військових розроблений на основі матеріалів, які використовуються при прийнятті іспитів з англійської мови, що проводиться комісією Департаменту миротворчих операцій Секретаріату ООН.Основну увагу під час проходження курсу приділено розвинення навиків у слухачів з читання, аудиювання, написання рапорту, проходження усної співбесіди. Даний курс містить широкий перелік специфічної військової та поліцейської термінології.

Корпоративні курсиДо відома керівників підприємств усіх форм власності, установ та організацій. З метою підвищення ефективності Вашої діяльності, створення додаткової мотивації у Ваших працівників, отримання переваг над конкурентами та входження до європейського та світового бізнес-простору, компанія "LEGANS" пропонує Вам послуги з організації корпоративних курсів англійської мови за місцем знаходження підпорядкованих Вам суб'єктів господарювання, з виїздом до місця проведення занять нашого викладача.

Онлайн заняття
Якщо у Вас не вистачає часу на відвідування запропонованих нами курсів англійської мови чи Ви проживаєте за межами м.Новоград-Волинського Житомирської області, ви маєте можливість навчатися онлайн за допомогою Інтернет технологій.

Приватні уроки


Якщо у Вас не вистачає часу на відвідування запропонованих нами курсів англійської мови, ви маєте можливість отримувати приватні уроки англійської мови. Компанія "LEGANS" гарантує якісне навчання у зручний для Вас час за помірну ціну, а по закінченню програми занять отримати сертифікат, що підтверджує рівень знань англійської мови,