деіти старшої вікової категорії від 7 до 10 років вивчають англійську мову на курсах компанії "LEGANS" в приміщенні по вул. Шевченка, 17 у Новоград-Волинському. В теплих і комфортних умовах Ваші діти отримають початкові, базові знання англійської мови. Ця група поділяється на підгрупи в залежності від віку і рівня володіння англійською мовою. Збагачуючи свій словниковий запас, діти будуть вивчати граматику англійської мови, розвивати свої мовні навички. Заняття проходять два рази на тиждень. Вартість занять становить 390 гривень в місяць.
  • Підлітки у віці від 11 до 15 років вивчають англійську мову на курсах компанії "LEGANS" в приміщенні  по вул. Шевченка, 17. в Новоград-Волинському. Дана вікова категорія поділяється на підгрупи в залежності від віку і рівня володіння англійською мовою. Даний курс передбачає отримання глибоких знань з англійської мови, граматики, достатнього рівня для спілкування рівня словникового запасу, розвинених мовних навичок. Заняття проходять два рази на тиждень. Вартість занять становить 500 гривень в місяць.
  • Загальний англійський, так званий базовий курс. Передбачений для старшокласників та дорослих (без обмежень за віком). Передбачає вивчення англійської мови за рівнями. Слухач при відсутності знань англійської мови починає з першого рівня, то хто володіє певними знаннями мови, після проведення тестування, навчається в групі відповідного рівня. Курс кожного рівня триває 5 місяців. Навчання на курсах компанії "LEGANS" проходить у приміщенні по вул. Шевченка, 17 у Новоград-Волинському. Заняття проходять два рази на тиждень. Вартість занять становить 680 гривень на місяць.