деіти старшої вікової категорії від 7 до 10 років вивчають англійську мову на курсах компанії "LEGANS" в приміщенні по вул. Шевченка, 17 у Новоград-Волинському. В теплих і комфортних умовах Ваші діти отримають початкові, базові знання англійської мови. Ця група поділяється на підгрупи в залежності від віку і рівня володіння англійською мовою. Збагачуючи свій словниковий запас, діти будуть вивчати граматику англійської мови, розвивати свої мовні навички. Заняття проходять два рази на тиждень. Вартість занять становить 250 гривень в місяць.
  • Підлітки у віці від 11 до 15 років вивчають англійську мову на курсах компанії "LEGANS" в приміщенні  по вул. Шевченка, 17. в Новоград-Волинському. Дана вікова категорія поділяється на підгрупи в залежності від віку і рівня володіння англійською мовою. Даний курс передбачає отримання глибоких знань з англійської мови, граматики, достатнього рівня для спілкування рівня словникового запасу, розвинених мовних навичок. Заняття проходять два рази на тиждень. Вартість занять становить 350 гривень в місяць.
  • Загальний англійський, так званий базовий курс. Передбачений для старшокласників та дорослих (без обмежень за віком). Передбачає вивчення англійської мови за рівнями. Слухач при відсутності знань англійської мови починає з першого рівня, то хто володіє певними знаннями мови, після проведення тестування, навчається в групі відповідного рівня. Курс кожного рівня триває 5 місяців. Навчання на курсах компанії "LEGANS" проходить у приміщенні по вул. Шевченка, 17 у Новоград-Волинському. Заняття проходять два рази на тиждень. Вартість занять становить 450 гривень на місяць.
  • Зміст Кембриджського бізнес-англійської відображає повсякденну роботу і бізнес-завдання. Під час підготовки до цього іспиту, ви придбаєте навички, які будуть цінуватися роботодавцями. Поліпшення вашого працевлаштування і перспективи кар'єрного зростання. Доводячи свої здібності вивчаючи Кембриджську бізнес - англійську, Ви можете відкрити можливості кар'єрного зростання з новим роботодавцем, або досягти просування або розробити свою кар'єру. Роботодавці покладаюся на Кембриджську бізнес - англійську, тому що це ретельна перевірка усіх чотирьох мовних навичок (читання, письма, говоріння та аудіювання) в бізнес-контексті. Навчання на курсах компанії "LEGANS" проходить у приміщенні по вул. Шевченка, 17 в Новоград-Волинському. Заняття проходять два рази на тиждень. Вартість занять становить 450 гривень в місяць.
  • Наш курс англійської для юристів та студентів, що вивчають право, може допомогти у підготовці до іспитів ILEC (International Legal English Certificate). Це міжнародно визнаний іспит для перевірки рівня володіння юридичною англійською. Заняття відбуваються двічі на тиждень. Курс включає такі аспекти: юридична лексика; навички складання проектів документів; донесення складних думок зрозумілою мовою; мова ділових зустрічей і переговорів. Наприкінці курсу Ви: опануєте ключову лексику комерційного права; відпрацюєте та вдосконалите навички, необхідні юристам, які працюють в англомовному середовищі, - ведення переговорів, складання документів, спілкування із клієнтами; проаналізуєте реальні тексти та юридичні документи та після закінчення курсу, за результатами тестування отримаєте сертифікат про його проходження.

  • Шановні пані та панове! Якщо у Вас не вистачає часу на відвідування запропонованих нами курсів англійської мови, ви маєте можливість отримувати приватні уроки англійської мови. Компанія "LEGANS" гарантує якісне навчання у зручний для Вас час за помірну ціну, а по закінченню програми занять отримати сертифікат, що підтверджує рівень знань англійської мови.
  • До відома керівників підприємств усіх форм власності, установ та організацій. З метою підвищення ефективності Вашої діяльності, створення додаткової мотивації у Ваших працівників, отримання переваг над конкурентами та входження до європейського та світового бізнес-простору, компанія "LEGANS" пропонує Вам послуги з організації корпоративних курсів англійської мови за місцем знаходження підпорядкованих Вам суб'єктів господарювання, з виїздом до місця проведення занять нашого викладача.