Прізвище, ім'я, по батькові
Мельник Ольга Миколаївна
Статті кодексів
Кримінальний кодекс України  Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем 

Місце роботи на час вчинення корупційного правопорушення
Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності, Новоград-Волинської міської ради(далі Управління)
Посада на час вчинення корупційного правопорушення
Головний бухгалтер
Дата судового рішення
25.11.2011
Номер судового рішення
1-226/11
Склад корупційного правопорушення
Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Вид покарання (стягнення)
покарання за даним законом три роки позбавлення волі з позбавлення права обіймати посади головного бухгалтера в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах, організаціях всіх форм власності строком на один рік один місяць. Її ж визнати винною у вчиненні злочину, передбаченого ст. 366 ч. 1 КК України і обрати їй покарання за даним законом три роки обмеження волі з позбавлення права обіймати посади головного бухгалтера в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах, організаціях всіх форм власності строком на один рік. Відповідно до ст. 70 ч. 1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання три роки позбавлення волі з позбавлення права обіймати посади головного бухгалтера в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах, організаціях всіх форм власності строком на один рік один місяць. Відповідно до ст. 75 КК України звільнити засуджену від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком один рік.
Сфера державної політики
Особа, зазначена у пункті 2 частини першої статті 4 ЗУ "Про засади запобігання і протидії корупції"
Сфера діяльності
Посадова особа юридичної особи публічного права, яка одержує заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету
Категорія посади
посадова особа юридичної особи публічного права, яка одержує заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету