Тести

Тест: На скільки добре Ви знаєте Конституцію України? 

Напередодні Дня Конституції України пропонуємо Вашій увазі тест на знання Конституції України. Перевірте свої знання, для того щоб відповісти на запитання лише необхідно пригадати шкільний курс історії.


Тест: Чи добре Ви знаєте біографію та творчість Лесі Українки?


Нещодавно організаторами Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» визначено остаточну дату його проведення. З 29 по 31 липня 2016 року новоград-волинці та гості міста відзначатимуть подію у традиційному форматі. А Ви готові до свята? Чи добре Ви знаєте біографію та творчість Лесі Українки? Редакція сайту Новограда-Волинського 04141.com.ua підготувала для Вас цікавий тест.Тест: Перевір себе, що ти знаєш про Чемпіонат Європи з футболу?

10 червня відбувся перший матч на Чемпіонаті Європи з футболу. Безліч вболівальників з Європи та всього світу прикуті до моніторів телевізорів та підтримували улюблені команди. Хтось активно готується вболівати за свою збірну. А чи добре Ви знаєте історію проведення чемпіонатів Європи по футболу? Чи зможете Ви в компанії своїх друзів показати беззаперечні знання євро баталій? До Вашої уваги редакція сайту 04141.com.ua підготувала актуальний тест. Попадіть в "десяточку" :)

Відгуки та коментарі

Авторизація
або
Ще не зареєстровані?
Реєстрація
Зареєструйтеся на сайті і використовуйте
можливості сайту на 100%
або
Вже зареєстровані?
Забули пароль?
Введіть E-mail і ви отримаєте лист з посиланням для створення нового пароля
Всього: