Новий Рік 2019

Експрес-курс польської мовм
Компанія "LEGANS" проводить курси по вивченню польської мови. Заняття проводяться за адресою: Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 13. В аудиторіях в яких проводяться заняття, в яких щойно зроблено ремонт створено комфортні умови, щоб нічого не відволікало від процесу навчання. Заняття проводитимуться два рази на тиждень. Тривалість одного - одна година. Весь курс навчання триває 10 місяців і включає в себе два рівні володіння мови А1 та А2. Освоївши курс володіння іноземною мовою рівня А2, слухач курсів зможе розуміти ізольовані фрази та широко вживані вирази, необхідні для повсякденного спілкування у сферах особистого побуту, сімейного життя, здійснення покупок, місцевої географії, роботи. Може спілкуватись у простих і звичайних ситуаціях, де потрібен простий і прямий обмін інформацією на знайомі та звичні теми. Може описати простими мовними засобами вигляд свого оточення, найближче середовище і все, що пов’язане зі сферою безпосередніх потреб.
вулиця Шевченка, 13
15.01.2019
100
+380970095750
Переклад документів в Новограді-Волинському
Бюро перекладів компанії "ЛЕҐАНС" здійснює переклад документів, текстів з/на англійську та інші мови в стислі терміни з гарантією якості. При необхідності, у нас Ви зможете скористатися додатковими послугами, такими як: нотаріальне завірення перекладів, апостиль, супровід перекладачем, заповнення документів на GreenCard та інше.

Нотаріальне засвідчення перекладів виконуються «під ключ», тобто вам не доведеться мати справу з нотаріусом: ми віддамо вам готовий нотаріально завірений переклад. Послуги доступні для громадян усіх регіонів України.

Ми готові вислухати і дотриматися всіх Ваших вимог і побажань щодо виконання Вашого замовлення. До кожного клієнта ми підходимо з розумінням і повагою, ми завжди знайдемо для Вас оптимальну пропозицію і гарантуємо конфіденційність. Якість, достовірність, швидкість і легкість - основні принципи співпраці компанії "ЛЕҐАНС" з Вами!
вулиця Шевченка, 13
19.01.2019
100
+380673273200
OrtoSvit, магазин ортопедичного взуття і ортопедичних товарів у Новограді-Волинському
Ми раді вітати Вас в нашому магазині та допомогти Вам у вирішенні будь-яких ортопедичних проблем.

Діти, як відомо - квіти життя! Але іноді, ці квіти, в силу нашої екології, неякісних продуктів харчування, порушення обмін речовин і просто не своєчасному діагностуванні проблем, формуються не правильно. Йдеться про порушення постави, сколіозах, формування правильної ходи, деформацій стоп і так далі.

Ми пропонуємо Вам комплекс, який призначений для скринінгу анатомо-сегментарного, комп'ютерного аналізу стану і біомеханіки опорно-рухового апарату, діагностики і моніторингу ортопедичних захворювань і деформацій у дітей і дорослих, а також для виготовлення індивідуальних устілок, ортезів і взуття.
вулиця Шевченка, 11
19.01.2019
700
0933417882
Експрес-курс польської мови
Експрес-курс польської мови
Новий рік 2019, новорічна афіша в Новограді-Волинському, популярні заклади, святкові заходи та концерти, клубні вечірки, дитяча афіша, куди поїхати на Новий Рік