Головний інженер

Зайнятість
Повний день
На жаль, оголошення застаріло
ТОВ «Будівельна компанія Патріот-груп» шукає амбітного людини на посаду головного інженера, з великим бажанням досягти значних результатів у своєму житті, з пристрасним бажанням розвиватися, людини, для якого немає обставин, а є можливості!

ТОВ «Будівельна компанія Патріот-груп» на ринку з 2018 року. Компанія надає послуги в сфері будівництва, державним установам і комерційним підприємствам по всій території України. Керівництво компанії дає можливість працівникам удосконалити свої навички (це відвідування семінарів, конференцій, навчальних заходів). За якість і за терміни виконання поставлених завдань керівництво успішно запровадив систему преміювання.

Посадові обов'язки:

Очолює роботу по поліпшенню і здешевленню проектно-вишукувальних робіт, вдосконаленню організації виробництва та впровадження прогресивних методів будівництва, скороченню витрат на здійснення будівельних робіт і підвищенню якості, а також скороченню термінів їх проведення.
Керує розробкою перспективних і поточних планів будівництва, реконструкції, а також планів введення в експлуатацію об'єктів будівництва.
Бере участь у складанні бізнес-планів в частині технічного переозброєння і підвищення ефективності виробництва, у визначенні необхідних фінансових коштів, в тому числі коштів інвесторів, для будівництва, проектування та придбання обладнання, а також джерел фінансування капітальних вкладень, підрядних організацій для виконання робіт з капітального будівництва в умовах ринкових методів господарювання.
Вживає заходів щодо своєчасного укладення господарських та фінансових договорів з підрядними організаціями на проектно-вишукувальні та будівельно-монтажні роботи, з підприємствами - на придбання матеріалів і обладнання.
Стежить за виконанням контрагентами зобов'язань за договорами, бере участь в складанні претензій при неналежному виконанні зобов'язань.
Забезпечує наявність всієї необхідної інформації для розробки проектно-кошторисної документації та матеріалів по об'єктах будівництва.
Забезпечує контроль за дотриманням вимог законодавства про охорону навколишнього середовища, а також технічний нагляд і контроль за термінами і якістю виконання всіх будівельно-монтажних та інших будівельних робіт, за їх відповідністю затвердженій проектно-кошторисної документації, будівельним нормам, правилам, стандартам і технічним умовам, нормам техніки безпеки, виробничої санітарії та протипожежного захисту, вимогам організації праці.
Погоджує з органами, що здійснюють технічний нагляд, питання, пов'язані з установкою, випробуванням і реєстрацією устаткування на будівельних майданчиках.
Контролює витрачання коштів, виділених на придбання обладнання і будівельних матеріалів, дотримання правил зберігання та якість консервації обладнання та будівельних матеріалів.
Проводить роботу по здачі, приймання та введення в експлуатацію об'єктів будівництва.
Умови роботи:

• офіційне працевлаштування;

• можливість кар "єрного росту;

• п'ятиденний графік роботи з 9:00 до 18:00;

• безкоштовне навчання;

• гідна заробітна плата: ставка +%.
Рубрики
Нерухомість
6000 - 8000 грн.
ПАТРІОТ-ГРУП, будівельна компанія у Новограді-Волинському Житомирської області
Показати номер
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

09:50, 30 червня, №22576
Viza персонал
16:28, 7 липня, №17633
5500 - 15000 грн.
Светлана_Ч
23:32, 9 липня, №22601
16:30, 7 липня, №22000
5500 - 15000 грн.
Светлана_Ч
23:15, 8 липня, №22598