Помічник

Подорожі в Європу. Де і за скільки в Новограді-Волинському оформити біометрику
Городские службы, власть
6 materials
1
Де оформити біометричний паспорт

З липня 2017 роки українці можуть їздити за кордон по безвізовому режиму, але для цього необхідно оформити новий закордонний паспорт.

У новоград-волинців є можливість замовити документ в Новоград-Волинському РС УДМС в Житомирській області.

вул. Шевченка, 15, Новоград-Волинський район,

м. Новоград-Волинський

Вт.8.00 – 17.00 , Ср.8.00-17.00, Чт. 8.00  - 17.00,

Пт. 8.00 – 17.00, Сб. 8.00 – 15.45 

Тел. (04141) 2-19-66

1826@dmsu.gov.ua

.

2
З якого віку можна оформити закордонний паспорт

Усі громадяни України мають право отримати паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Такий паспорт може бути оформлений з часу народження.

3
З якого віку дитина може самостійно звернутися по закордонний паспорт

Неповнолітня особа, яка досягла шістнадцятирічного віку, може особисто звернутись стосовно видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

4
Скільки коштує оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон

На сьогоднішній день при оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон у звичайному режимі громадяни оплачують вартість адміністративної послуги (253 грн.) та вартість бланку (304 грн. 32 коп.). Це при оформленні документа протягом 20 робочих днів. У випадку оформлення документа протягом 7 робочих днів, сума вартості адміністративної послуги подвоюється (і складає відповідно 506 грн.).

Таким чином вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон становить 557,32 грн (оформлення протягом 20 робочих днів) або 810,32 грн (оформлення протягом 7 робочих днів).

 

5
Які документи потрібно мати з собою

- заява-анкета (подається особисто або законним представником);
- паспорт громадянина України (для осіб, що досягли 14-річного віку);
- свідоцтво про народження (у разі оформлення паспорта для виїзду за кордон вперше особі, що не досягла 14-річного віку);
- відповідні документи з відміткою банку про здійснення встановлених законодавством платежів (консульського збору) або оригінал і копію документа про звільнення від таких платежів (консульського збору);
- документ про реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків у разі його наявності (для громадян, що досягли 18-річчя).

6
Скільки буде тривати оформлення "біометрики"

Оформлення паспорта триває не більш як 20 робочих днів з дня подання документів. Виключення: при терміновому оформленні (за заявою особи) зі сплатою подвійного розміру держмита та вартості послуги — до 7 робочих днів.

Якщо поїздка пов'язана з терміновим лікуванням від'їжджаючого, від'їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого, чи смертю родича, який проживав за кордоном, – протягом 3 робочих днів.

Хочете додати 04141.com.ua на головний екран і бути в курсі новин?