Помічник

Чотири головні переваги читання книг
Образование (школы, курсы)
4 materials
1
1. Книги розвивають уяву

Хоча з появою планшетних комп'ютерів і електронних рідерів змінився спосіб споживання інформації, батьки повинні знайти спосіб допомогти дітям зрозуміти, що читання книг може змінити життя. Будь то електронна версія зібрання творів Вільяма Шекспіра, читання стимулює розвиток уяви. Читання робить людей розумнішими, більш відвертими і, в кінцевому підсумку, більш відкритими. Книги - це не тільки безкоштовний еквівалент сучасним розваг, а й освітній інструмент, любов до якого необхідно прищеплювати з раннього віку. Дуже важливо, щоб діти якомога швидше почали розвивати своє творче мислення. Крім того, читання покращує здатність людини співпереживати і розуміти інших людей.

2
2. Читання книг знижує рівень стресу

Сучасна людина живе в постійному полі інформаційного шуму, соціальних мереж і непотрібних повідомлень. Відволікаючі фактори чинять негативний вплив як на концентрацію і здатність фокусуватися, так і на психічне здоров'я людини. Повністю зануритися в захоплюючу історію, забувши про суєту повсякденного життя і відгородившись від шуму - такий ідеальний рецепт зменшення стресу. Згідно з дослідженнями, для уповільнення серцевого ритму і зменшення напруги людині досить шести хвилин самоти з книгою.

3
3. Читання покращує концентрацію

Всього 30 хвилин читання можуть поліпшити концентрацію уваги, аналітичні здібності і вміння слухати. Більш того, читання книг допомагає поліпшити пам'ять: перемикаючись між багатогранними персонажами або просто проводячи аналогії між історіями з різних творів, книги дозволяють читачам засвоїти різну інформацію, паралельно створюючи яскраві образи і запам'ятовуються сценарії в своїй уяві.

4
4. Книги збільшують словниковий запас

Книги допомагають дітям не тільки поліпшити творче мислення і підстьобнути уяву, а й збільшити словниковий запас. Крім того, книги допомагають у вдосконаленні мовних навичок. Читання книги - художньої літератури або творів науково-популярного жанру - може розширити кругозір. Читачам доступні особливості різних культур, способи і методи поліпшення якості життя, цікаві факти про звичні речі або історії, які змушують зібрати рюкзак і на наступний день відправитися в захоплюючу пригоду, - книги це чудовий інструмент для саморозвитку і прекрасний мотиватор. І важливо пам'ятати, що майбутнє книг залежить від того, хто їх читає. Тому батьки повинні прищеплювати дітям любов до книг з ранніх років.

Хочете додати 04141.com.ua на головний екран і бути в курсі новин?