5 способів звукоізоляції в квартирі

Одним з головних недоліків багатоквартирного будинку є погана звукоізоляція. Ви хочете тиші і спокою, а змушені слухати сусідів, - приємного мало. Тому цілком логічно, що ті з нас, хто планує робити в квартирі ремонт, задаються і питанням гарної шумоізоляції.

У цій статті ми обговоримо 5 способів поліпшити звукоізоляцію в квартирі. Сподіваємося, ця інформація стане вам у пригоді.

Змінити вікна і двері

5 способів звукоізоляції в квартирі, фото-1

Щоб позбутися від вуличного шуму, необхідно встановити подвійні, а ще краще потрійні склопакети. Тільки перед покупкою переконаєтеся в якості склопакетів. Наприклад, гумові ущільнювачі повинні щільно прилягати до скла; краще, щоб рама була якомога товщою, а внутрішнє скло в потрійному склопакеті (якщо ви купуєте потрійний) не повинно знаходитися строго посередині.

А якщо говорити про зміну вхідних дверей, слід врахувати такі моменти: по-перше, встановіть дві масивні вхідні двері. Внутрішню можна оббити, а зовнішню заповнити пінополіуританом, пінополістиролом або іншим спеціальним складом.

До речі, не забудьте про поріг, його рекомендується також ущільнити по всьому периметру.

ущільнити стіни

5 способів звукоізоляції в квартирі, фото-2

В першу чергу потрібно позбутися від усіх щілин і тріщин, навіть самих меленьких. Їх можна закрити шпаклівкою, а зверху поклеїти склошпалери. Але на цьому шумоізоляція стін не закінчується.

Для досягнення максимального ефекту візьміться за потовщення стін. Для цього можна встановити металевий каркас, заповнити його акустичної мінеральною ватою і обшити гіпсокартоном.

Якісна стяжка підлоги

Починати потрібно з «ліквідації» всіх тріщин, отворів і щілин. Потім професіонали рекомендують наносити на підлогу самовирівнюючі розчин, поверх нього - грунтовка. На цьому підготовчий етап пройде.

Коли грунтовка висохне, на підлогу укладають лаг з дерева, потім шар ДСП, і все це надійно трамбуется бетоном.

Оздоблення стелі

5 способів звукоізоляції в квартирі, фото-3

Щоб не слухати, як сусіди зверху бездарно співають караоке, можна встановити натяжні стелі, не забувши заповнити вільний простір м'якими звукоізолюючими матеріалами.

Як бачите, все робиться за тією ж схемою, як і при звукоізоляції стін.

Розетки - джерело шуму

Іноді, коли будівельникам зовсім ліньки працювати, вони починають порушувати стандарти, щоб швидше піти додому. Тому іноді розетки в сусідніх квартирах встановлюють в наскрізному отворі міжквартирні стіни. Іншими словами, якщо вийняти з гнізда розетку у вашій квартирі, ви можете побачити розетку сусідів. Таким чином шум і потрапляє з однієї квартири в іншу.

Щоб цю проблему вирішити, потрібно встановити в цьому отворі перегородку з гіпсу товщиною три-чотири сантиметри.

Звичайно, зробити звукоізоляцію в квартирі може бути дорого, проте це коштує того, адже повертаючись додому після важкого робочого дня, ви нарешті зможете відпочити, насолоджуючись тишею.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Хочете додати 04141.com.ua на головний екран і бути в курсі новин?