Помічник

5 порад по догляду за взуттям
Услуги
6 materials
1
5 порад по догляду за взуттям

Купивши в магазині нову пару взуття, ми розраховуємо на те, що вона прослужить нам більше одного сезону. І при тому буде виглядати ідеально.

Звичайно, якщо використовувати одне й теж взуття протягом декількох місяців, за ним необхідно буде як слід доглядати, адже навколишнє середовище справляє на взуття сильний негативний вплив.

Як доглядати за своїм взуттям, щоб воно завжди виглядало бездоганно? Ми підкажемо вам кілька простих порад.

2
Запасіться кремом для взуття

Не забувайте регулярно обробляти своє взуття взуттєвим кремом. Це додасть йому стійкого блиску і захистить від шкідливого впливу вологи. Тільки не забувайте, що для кожного відтінку крему потрібно використовувати індивідуальну щітку, щоб крем не змішувався.

3
Чистіть взуття кожен день

Багато з нас припускаються грубої помилки, чистячи взуття перед виходом з дому. Це не правильно. Чистити взуття потрібно ввечері, щоб воно встигло добре просохнути.

В першу чергу чистять підошву і каблук, потім приступають до носку і п'ятки. Мити взуття потрібно прохолодною водою, оскільки гаряча вода може деформувати виріб.

4
Сушіть взуття правильно

Тепер обговоримо ще одну поширену помилку. Деякі сушать взуття біля або на батареї. Це є недобре, так як можуть з'явитися тріщини через те, що взуття часто пересихає.

Найкраще набити взуття газетами і залишити сушитися при кімнатній температурі. Тільки не забувайте міняти папір в міру того, як він промокає. Коли взуття висохне, нанесіть на нього крем або водовідштовхувальне просочення.

5
Важливість полірування

Якщо ви купили собі взуття з гладкої шкіри, тоді після нанесення крему ретельно її відполіруйте. Для цього часто використовують бавовняну або фланелеву тканину.

6
Якщо взуття неприємно пахне

Бувають випадки, коли взуття «видає» неприємний запах. Щоб від нього позбутися, на ніч можна напхати в взуття побільше газет, вони вберуть неприємних запах.

Завдяки цим простим радам ваше взуття надовго збереже свій привабливий зовнішній вигляд.

 
Хочете додати 04141.com.ua на головний екран і бути в курсі новин?