Час залицянь - приємна і радісна пора. Ви багато часу проводите разом, краще дізнаєтеся один одного і в ідеалі все йде до весілля. Але що, якщо за час залицянь ви зрозуміли, що перед вами не та людина, з яким хотілося б прожити залишок життя?

У такому випадку немає сенсу в подальших відносинах, у вас навряд чи вийде міцна сім'я. Тому виникає питання, як припинити з хлопцем стосунки? І при тому зробити це тактовно і коректно, щоб не зачепити його почуття? Про це ми сьогодні і поговоримо.

Важливість особистої бесіди

Найкраще до розмови про розрив відносин підготуватися заздалегідь. Продумайте, що саме ви скажете. Поясніть причину відмови ввічливо, не підвищуючи голос і не гарячіться, якщо хлопець почне випрошувати «другий шанс».

Іноді може виникнути спокуса написати людині смс-повідомлення, оскільки в такому випадку ми будемо відчувати себе комфортніше. Однак такий варіант не найкращий. Пам'ятайте, з якої б причини ви не розлучалися з хлопцем, він все-таки заслуговує до себе поваги. І тим більше він заслуговує особистої бесіди, а не формальної смс-ки.

Важливо підібрати підходящий момент

Якщо ситуація дозволяє, краще підібрати для розмови відповідний момент. Наприклад, після важкого робочого дня, втомлений і «побитий» стресом хлопець може бути не дуже готовий до серйозної розмови. В такому випадку на вашу відмову він може відреагувати дуже роздратовано або навіть агресивно. А розмова з таким «скуйовдженим» хлопцем може зіпсувати вам настрій і залишити гіркий осад на довгий час.

Тому виберіть час для розмови. Найкраще піти разом на прогулянку, посидіти в кафе, щоб створити вільну, невимушену і відповідну для розмови атмосферу.

Я не хочу з ним зустрічатися!

А що, якщо вам тільки запропонували зустрічатися, однак хлопець явно не потрапляє в ваше коло інтересів? Як відмовити хлопцю в такій ситуації?

Звичайно, коли ми не знаємо людини так близько, набагато простіше наговорити йому образливих грубих слів і це теж буде дієво. Проте є способи і цікавіші.

По-перше, тверде «ні» (без посмішки, хихикання, кокетства) для багатьох хлопців послужить чітким орієнтиром, як себе вести. І вони втечуть з поля зору самостійно.

А з тими, хто думає, що їх чарівна посмішка безумовно розтопить ваше серце, можна вчинити інакше. Задайте йому кілька запитань: хто його батьки, скільки він заробляє, чи купив він собі машину, чи зможе подарувати вам прикраси? І наполегливо домагайтеся відповіді. Якщо ви зможете створити образ розважливої ​​дівчини, думаючої тільки про гроші, хлопець і сам буде не радий своїй пропозиції.

Сподіваюся, цих порад буде досить, щоб ви були повністю підготовлені до ситуації, в якій потрібно ввічливо показати хлопцеві своє до нього ставлення.