Помічник

5 хороших способів утеплення квартири
Строительные материалы
5 materials
1
Відкривайте штори або жалюзі вранці на сонячній стороні

Якою б холодною зима не була б, сонце все ж посилає свої промені, за умови, звичайно, що небо не затягнуте хмарами. І це - відмінна можливість зігріти свій будинок або квартиру. Відкрийте вранці штори або жалюзі на сонячній стороні, і ви отримаєте збільшення температури приміщення на пару - трійку градусів.

2
Завішуйте вікна в нічний час

А ось на ніч вікна необхідно, навпаки, завішувати, як можна щільніше. Це дозволяє знизити витік теплової енергії на цілих 50%. Ймовірно, більш активного джерела витоку тепла з будинку або квартири просто немає.

3
Заклейте всі щілини на вікнах

Вікна, відкоси, підвіконня - в багатьох квартирах це найбільш "діряві" місця, через які тепле повітря йде назовні. Щоб тепло, в буквальному сенсі слова, не витікало назовні, варто закупитися будівельними пінками і гелями, і постаратися закрити всі можливі щілини.

4
Постеліть килими

Килим добре допомагає утеплити квартиру, особливо, якщо стелити їх у великій кількості на підлогах. Тоді тепло не йде через бетонні покриття, а залишається в квартирі. Та й наступати на килим незрівнянно приємніше, ніж на голу і холодну підлогу, правда ж?

5
Відбивач для радіатора

Під "відбивачем" ніхто не має на увазі дзеркало. Досить купити спеціальний фольгований матеріал, певної площі, в будівельному магазині. Такі відбивачі продаються зазвичай в рулонах, і коштують копійки. А ефект цілком суттєвий - тепло не йде через стіну, відбиваючись всередину кімнати.

Хочете додати 04141.com.ua на головний екран і бути в курсі новин?