Помічник

Які банки дають кредит?
Бизнес-услуги, финансы
16 materials
1
Які банки дають кредит

Дані статистики свідчать про те, що практично кожен четвертий громадянин нашої країни бере  кредити у фінансових установах. Проблема полягає в тому, що близько 25% таких позичальників з різних причин допускають прострочення у виплатах своїх кредитів. Причому, далеко не завжди ці прострочення носять технічний характер.

Багато клієнтів банків вже в свій перший досвід користування кредитом «заробляють» собі негативні позначки в кредитній історії, які не дозволяють їм надалі користуватися кредитними продуктами.

Вам варто знати про те, що в бюро кредитних історій дані про вас як про позичальника зберігаються протягом багатьох. Виправити погану кредитну історію досить складно.

2
Які банки дають кредит з поганою історією

Бюро кредитних історій при формуванні історії кожного окремого клієнта відзначають, що прострочення у виплаті кредиту до 5 діб вважаються нормою.

Прострочення в платежах, допущені декілька разів за весь час користування кредиту будуть відзначені як середнє порушення за умови, що кредит таки був погашений. Часткове або повне неповернення кредиту може раз і назавжди закрити вам доступ до послуги кредитування.

Банки ніколи не видадуть  позику людині, яка допустила грубі порушення кредитного договору. Із середніми порушеннями все трохи складніше: у людини є можливість знайти банківські структури, які погодяться надати їм чергову позику. Але навряд чи це буде великий кредит.

3
Які банки дають кредит з простроченням

Якщо у вас виникнуть прострочення по кредиту, постарайтеся не панікувати і підійти конструктивно до вирішення даної проблеми. Якщо прострочення були допущені вами раніше, постарайтеся розібратися, наскільки тривалими вони були і наскільки великими. Доходило справа до того, що конфлікт з банком або банківської службою безпеки вирішувалося в судових інстанціях? Чи доводилося вам мати справу з колекторами? Якщо так, то швидше за все отримати кредит ви тепер не зможете ні в одному банку. Якщо ж труднощі з виплатою кредиту носили тимчасовий і короткостроковий характер, вам варто пошукати банки, які погодяться на видачу кредиту.

4
Які банки дають кредит без довідок

Сучасні банки досить часто пропонують клієнтам можливість отримати кредит без додаткових довідок і документів. Якщо, наприклад, ви хочете терміново оформити грошову позика, але не маєте постійного місця роботи, має сенс звертати увагу на програми кредитування «по двох документах». Тільки пам'ятайте про те, що банки намагаються закладати підвищені ризики такого кредитування в процентні ставки. Тобто, якщо ви не надаєте довідку з місця роботи, якщо ви не підтверджуєте свої доходи, якщо позика видається без застави, вона буде коштувати дорожче для вас.

5
Які банки дають кредит під заставу

Якщо клієнт має зовсім ідеальну кредитну історію, банк може піти на надання йому послуг кредитування під заставу. В якості застави може виступати нерухоме майно, земельні ділянки, комерційна нерухомість і т.п. При цьому важливо брати до уваги, що в разі виявлення поганої кредитною історії, під заставу позику вам буде надано тільки в тому випадку, якщо, незважаючи на прострочення, всі минулі кредити були погашені. Цей факт грає найважливішу роль для банку, і він не буде вдаватися в подробиці. Застава сама по собі є гарантією того, що клієнт зацікавлений в поверненні заборгованості.

Заповнити заявку на кредит в банку. ТУТ

6
Які банки дають кредит непрацюючим

У нашій країні велика кількість людей працюють і отримують достатній дохід, залишаючись безробітними на папері. Тобто працевлаштовані неофіційно. І якщо податкова інспекція таких громадян не особливо вітає, то банки до подібного явища ставляться спокійно. Банку важливо, щоб людина виконувала взяті на себе кредитні зобов'язання. Єдине, банк не може голосно заявити про те, ніби він готовий надавати кредит непрацюючій особі. Тому такий вид кредитування набув більш прийнятні форми і став називатися «кредитом без довідок і поручителів». Зазвичай проблем з його отриманням у простих громадян не виникає. При цьому, виконуючи свої зобов'язання, у вас є можливість заробити хорошу кредитну історію!

7
У яких банках дають кредит пенсіонерам

Багато банків в Україні готові надавати кредити пенсіонерам. Сам факт отримання пенсії вже говорить про те, що людина може підтвердити свій дохід. Інше питання в тому, що сума цього доходу не надто велика. Відповідно, пенсіонер може взяти тільки відносно невеликий кредит в банку. Крім того, пред'являються певні вимоги до віку пенсіонера. У різних банках діють різні обмеження за віком позичальника. Тобто отримати позику зможе тільки та людина, якій в момент, коли за договором кредит буде погашений, не виповниться більше 65, 70, 75 років.

8
Які банки дають кредит під нерухомість

Отримати кредит під заставу нерухомості сьогодні можна практично в будь-якому банку. Наявність такої застави часто є підставою не надавати банку документи, що підтверджують рівень вашого доходу, але тільки за умови оформлення цільового кредиту - на конкретні потреби (для покупки авто, нерухомості, на розвиток бізнесу та ін.).

Заповнити заявку на кредит в банку. ТУТ

9
Які банки дають споживчі кредити на сьогодні

Споживчий кредит на різні товари, послуги - найбільш затребувана банківська операція. Зважаючи на стрімкий розвиток сервісної бази більшість банків пропонують власні програми кредитування. Які банки дають споживчі кредити на сьогодні?

 

В Україні безліч банківських установ значно випереджають конкурентів в обсягах видачі споживчих кредитів. Вимоги до клієнтів залежать від умов конкретного банку (паспорт або повноцінний пакет документів). Великі банківські організації користуються державною підтримкою, довірою за рахунок надання позик за вигідною ставкою без додаткових, прихованих комісій, швидкості, якості обслуговування, пільгових програм, масштабної географії покриття розміщення платіжних терміналів, банкоматів, філіальної мережі.

Заповнити заявку на кредит в банку. ТУТ

10
Які банки дають кредити всім і нікому не відмовляють?

За статистикою кожен четвертий житель України використовує кредитні кошти в різних цілях. Близько 25% з них складаються в числі несумлінних платників. Які банки дають кредити всім і нікому не відмовляють?

Згідно з даними бюро кредитних історій більшість позичальників регулярно затягують щомісячні виплати до 5 діб, що вважається середнім порушенням. Часткове, повне неповернення позики назавжди закриває позичальнику доступ до сервісу кредитування. Деякі великі банківські установи закривають очі на середні порушення позичальників з огляду на підсумкові виплати, однак висувають жорсткі вимоги до клієнтів (наявність поручителя, високої зарплати, постійної реєстрації). При виявленні непогашених боргів, грубих порушень пунктів кредитного договору банки не схвалюють заявки на позику. Деякі мікрофінансові установи видають позики без перевірки кредитної історії, але під високий відсоток і на короткий термін.

11
Які банки дають кредит людям з маленьким доходом

Для забезпечення населення доступу до кредитних продуктів банки розробляють особливі кредитні програми. Які банки дають кредит людям з маленьким доходом? 

Більшість банків практикують видачу невеликих сум на пластикові карти позичальникам з маленьким доходом. Це класичні кредитки з пільговим періодом користування (безвідсоткове дострокове погашення боргу протягом місяця), можливістю повторного використання кредиту після його повернення.

Заповнити заявку на кредит в банку. ТУТ

12
Вплив віку позичальника

За статистикою українці починають використовувати для оплати продукції, послуг кредитні кошти у віці 27-29 років, незважаючи на встановлений банками мінімальний вік позичальника на рівні 21 років. Причина: вплив віку позичальника. Для непрацюючих студентів існують обмеження по терміну, розміру кредиту, що гальмує їх інтерес до використання позик. Найбільшу активність проявляють позикодавці у віці 30-40 років з огляду на особливу увагу до них з боку банківських організацій: пільгові програми, тривалий термін кредитування, виграшні знижки. Найменша активність виявлена ​​у пенсіонерів, оскільки не всі банки готові співпрацювати з населенням пенсійного віку, в інших діють вікові обмеження (до 65 років).

Вік позичальника впливає на рівень його платоспроможності. Найбільш фінансово-стабільними кредиторами вважаються працездатні громадяни, які мають трудовий стаж від 5 років, хорошу професію, страховку, зарплату на середньому рівні і вище, переважно до 45 років.

Заповнити заявку на кредит в банку. ТУТ

13
Який банк дає кредит готівкою

Розробка різних стратегій залучення, розширення аудиторії потенційних позичальників банками дала можливість населенню отримувати позики готівкою. Який банк дає кредит готівкою?Споживчі нецільові кредити готівкою пропонують всі найбільші банківські структури країни, присутні в рейтингу як найбільш стабільні фінансові організації.

Підприємцям банки пропонують спеціальні програми для отримання грошової допомоги готівкою на певну мету, що передбачає надання документів, що підтверджують заявлену витрау коштів на зазначені цілі (товарний договір, накладні, квитанції, чеки). Для приватних осіб кредит готівкою практикується переважно при мікрокредитуванні.

Заповнити заявку на кредит в банку. ТУТ

14
Вибір банку для отримання кредиту

Вибір банку для отримання кредиту є непростим заходом. Завдання позичальника полягає в мінімізації переплати за користування кредитними коштами та власних ризиків. Фізична особа, приймаючи на себе грошові зобов'язання перед банком, розраховує не надавати в заставу нерухомість або інші цінності з огляду на можливості появи негативних факторів погіршення фінансової стабільності. Використовуючи невеликі суми кредитування, позичальники розраховують на пільгові умови користування, вибираючи банки, що дають безпроцентний кредит на невеликий термін.

Всі зазначені фактори впливають на вибір установи поряд з широтою пакету кредитних послуг, процентними ставками, штрафними санкціями. Клієнти здійснюють вибір також на підставі позитивних відгуків знайомих про банківські установи. Рекомендовано вибирати банк з числа стабільних компаній. Договори в молодих банках можуть містити приховані умови, несприятливі для недосвідчених клієнтів.

Заповнити заявку на кредит в банку. ТУТ

15
Які банки дають кредит на відкриття бізнесу

Хороші бізнес-ідеї можуть вивести людину з фінансової кризи. Ризики мінімальні, коли є власні кошти. Початок бізнесу з позиковими засобами - процес, ускладнений вже отриманням кредиту. Які банки дають кредит на відкриття бізнесу?

Банки, у яких серед напрямків діяльності є кредитування індивідуальних підприємців та юридичних осіб, пропонують спеціально розроблені продукти під відкриття бізнесу. Для отримання можливості взяти кредит на відкриття бізнесу необхідно надати на розгляд заявку і грамотно складений бізнес-план, що відображає швидку окупність, високу прибутковість і рентабельність справи. Найбільш вигідним буде позика із заставою під забезпечення кредиту, але і найризиковішим для позичальника. Переважно вибирати послугу з термінами і умовами, що забезпечуються заробітком і / або доходом від діяльност. Деякі банки дають відстрочку першого платежу, надаючи можливість пройти процес становлення бізнесу.

Заповнити заявку на кредит в банку. ТУТ

16
Які банки дають іпотеку

Спеціалізовані кредитні установи пропонують банківський продукт - кредит на придбання житла з оплатою в довгостроковій перспективі. Іпотечні банки враховують індивідуальні особливості позичальників, пропонуючи на вибір пільгові кредити (молодим сім'ям, для військових), що відповідають державній програмі розвитку (за участю материнського капіталу), кредити на загальних умовах, інші. Які банки дають  іпотеку ще?

Практично кожна фінансова установа, крім мікрофінансових організацій і банків з іншою спеціалізацією (автокредити, кредитування агросектору), пропонують клієнтам іпотечні кредити. 

Заповнити заявку на кредит в банку. ТУТ

Хочете додати 04141.com.ua на головний екран і бути в курсі новин?