Сьогодні, в світі, захопленому гаджетами, на перший погляд може здатися, що шедеври літератури стали до нас набагато ближче. Можна завантажувати електронні книги, можна слухати аудіокниги. Можна з максимально ефективно використовувати той час, який ми проводимо в транспорті або насолоджуватися світовою класикою на прогулянці біля моря, в парку.

Проте, на практиці це мало кому вдається. У транспорті ми постійно відволікаємося. Аудіокниги часом перетворюються в фон, на який ми перестаємо звертати увагу. Потім починаємо з самого початку ... і так раз за разом. Читаючи книгу в електронному вигляді, ми раз у раз відволікаємося на соціальні мережі, повідомлення, дзвінки.

Звичайно, електронні книги і аудіокниги економлять нам гроші. І «тягати їх з собою» не треба. Але, з іншого боку, ви напевно помітили, що в міру того, як книги стали нам доступнішы, ми стали рідше стикатися з літературою. Дивно, правда?

До того ж, то, скільки часу ми витрачаємо на гаджети, іноді лякає. Хочеться ненадовго відключити себе від інтернету і повернутися в реальність. Просто поспілкуватися з друзями, не відволікаючись кожні 15 секунд в телефон. Просто погортати книгу в тиші.

Коли на полицях стоїть гарна бібліотека - це приємно, це, як не дивно, в наші дні незвично, стильно. Це привід для гордості. Не дивно, що справжні книги стали коштувати дорожче. Правильніше сказати, вони стали вище цінуватися.

Зібрати шикарну бібліотеку можна не бігаючи по магазинах, вишукуючи рідкісні і красиві видання. Тим більше, що класика перевидається з кожним роком в усе цікавіших оформлених серіях.

Крім класики в сучасному світі можна знайти всі новинки, бестселери сучасних авторів, книги з саморозвитку і психології, науково-популярну літературу. А завдяки списками власників та номінантів різних книжкових премій, можна скласти для себе список обов'язкових до прочитання книг.

Хочете знову почати читати?Залишилося тільки вибрати, що б вам хотілося прочитати або перечитати заново в першу чергу.