авторский проект
23:56, 26 грудня 2015 р.
В бригаду з Новограду "танк майбутнього" (українською)
авторский проект
30-а окрема механізована бригада з міста Новоград-Волинського, з часу початку АТО приймала активні бойові дії на сході України.
Бригада входить в структуру механізованих і танкових військ Сухопутних ві́йськ Збройних Сил Украї́ни. На озброєнні бригад та полків яких на даний час перебувають танки Т-64Б, Т-64БВ, Т-64БМ «Булат», Т-84У «Оплот».
Досить цікаво, якою важкою військовою технікою могли б бути озброєні наші хлопці вже в недалекому майбутньому?
До Вашої уваги представлене ознайомлювальне відео проекту FMBT, перспективного "танку майбутнього" для Збройних сил України.
Futurized main battle tank - під такою назвою була представлена концептуальна розробка українських конструкторів, яка вперше показана на міжнародній виставці озброєнь DEFEXPO India у 2014 році.
Враховуючи те, що Російською Федерацією розроблено танк на платформі «Армата», який призначений в якості нового основного бойового танку російських сухопутних військ, з принципово новими тактико-технічними характеристиками, найближчим часом Україна може отримати досить серйозного супротивника на полі бою.
Збройним силам України потрібен новий танк, який міг би замінити Т-64 і Т-72. На нову українську розробку (FMBT) можлива установка двигунів 6ТД-4 потужністю 1500 к.с. і 6ТД-5 потужністю 1800 к.с. Останній на 300 к.с., перевершує потужність двигуна встановленого на російському Т-14.
Що стосується озброєння танку, то за умови встановлення перспективної 140-мм української гармати "Багіра", він мав би перевагу і в калібрі боєприпасів.
Російський Т-14 має новий автомат заряджання снарядів, серйозну систему захисту з поділом екіпажу, з «виносом боєзапасу», що дозволяє зберегти життя екіпажу навіть за умови детонації снарядів.
Броньовані частини безлюдної башти танка Т-14 набагато менші візуально видимої, так як прилади, встановлені на броні, покриті зверху протикульною і протиосколковою бронею. Також захисному кожуху додана особлива форма для зниження радіопомітності. Башта з усіх боків покрита динамічним захистом, корпус зверху спереду і по бортах, окремо діє активний динамічний захист.
У 2009 році Збройними силами України прийнятий на озброєння «БМ Оплот» — подальша модернізація Т-84 «Оплот». Але враховуючи високу ціну танку та тривалий цикл виробництва, більш раціональним, в умовах фактичної війни з РФ, для України на даний час є модернізація Т-64.
Враховуючи, що масове виробництво Т-14 може розпочатися з 2017 року, в українських конструкторів хоча й небагато, але є ще час для реалізації проекту FMBT. За умови його успішної реалізації, крім забезпечення внутрішніх потреб для Збройних сил України, він безперечно мав би успіх на зовнішніх ринках.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:03
Вчора
ТОП новини
Оголошення
20:35, 11 вересня
1
12:26, 6 вересня
3
13:48, 6 вересня
151
09:51, 12 вересня
live comments feed...