• Головна
  • В Новограді-Волинському відбулася підсумкова нарада житлово-комунальної галузі
19:34, 15 березня 2016 р.

В Новограді-Волинському відбулася підсумкова нарада житлово-комунальної галузі

15 березня 2016 року відбулася підсумкова нарада житлово-комунальної галузі. У нараді приймали участь міський голова Весельський В.Л., секретар міської ради Пономаренко О.А., начальник фінансового управління міської ради Ящук І.К., начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власностії міської ради Богданчук О.В., голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології Легенчук А.В., депутати міської ради, керівники комунальних підприємств житлово-комунальної галузі, керівники ОСББ міста та інші зацікавлені особи. 

З вступним, вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Віктор Леонідович Весельський, який проаналізував фінансово-господарську діяльність житлово-комунальної галузі у 2015 році.

У минулому році за рахунок коштів загального фонду міського бюджету та субвенції з державного бюджету на видатки галузі „Житлово-комунальне господарство“ спрямовано 12958,2 тис. грн. в тому числі на: благоустрій міста – 3596,3 тис.грн.; теплові мережі – 47,2 тис.грн.; погашення заборгованості з різниці в тарифах – 7249,6 тис.грн.; проведення робіт пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг – 1408,9 тис.грн.; інші заходи пов’язані з економічною діяльністю – 6,5 тис.грн.; запобігання та ліквідацію надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха – 124,4 тис.грн.; заходи з організації рятування на водах – 365,3 тис.грн., інші видатки -160 тис.грн.. за рахунок коштів спеціального фонду здійснено видатки на суму 12918,6 тис.грн, з них на: проведення капітальних видатків з благоустрою міста – 1184,1 тис.грн.; капітальний ремонт житлового фонду – 1434,3 тис.грн.; погашення заборгованості з різниці в тарифах – 2296,2 тис.грн.; проведення робіт з будівництва реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг – 5698,1 тис.грн. та ін.

У 2016 році на видатки галузі за рахунок загального фонду міського бюджету передбачено кошти у сумі 12162,7 тис.грн., з них: благоустрій міста - 6665,4 тис.грн; відшкодування КП „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ за опалення приміщень неприбуткових організацій - 69,8 тис.грн.; проведення робіт пов’язаних поточним ремонтом та утриманням автомобільних доріг у сумі 4000,0 тис.грн. та ін... За рахунок коштів спеціального фонду на співфінансування об’єктів ПРООН на утеплення та термомодернізацію житлового фонду ОСББ заплановано 3451,0 тис.грн.

Про підсумки роботи галузі житлово-комунального господарства міста Новограда-Волинського у 2015 році та перспективи її розвитку доповів присутнім начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук. Голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології Анатолій Легенчук поінформував про перспективи розвитку житлово-комунальної галузі на 2016-2020 роки. Голова ради голів правлінь об’єднань багатоквартирних будинків м. Новоград – Волинський Олександр Савчук детально розповів про діяльність ОСББ міста. Також під час підсумкової наради керівники комунальних підприємств прозвітували про фінансово-господарську діяльність 2015 році та перспективи розвитку.

Підсумовуючи зібрання міський голова Віктор Весельський наголосив присутнім, що кожна копійка, яка виділена з місцевого бюджету на житлово-комунальну галузь буде під постійним контролем міського голови, голови постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності та голови постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології. Подякував керівникам та працівникам галузі за роботу та запросив на урочистості з нагоди професійного свята Дня працівників житлово-комунального і побутового обслуговування населення, які відбудуться 18 березня у малій залі міського Палацу культури імені Л.Українки.

Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Відмінні дороги
0,0%
Задовільний стан
15,7%
Жахливий стан
68,1%
А Новоград має дороги?
16,2%
#Новоград-Волинський #нарада #житлово-комунальна галузь #ЖКГ #ПРОООН #будівництво
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...