• Головна
  • З головами Гульської та Барвинівської сільської ради говорив голова РДА Володимир Михнюк
10:40, 17 березня 2016 р.

З головами Гульської та Барвинівської сільської ради говорив голова РДА Володимир Михнюк

Нагадаємо, що в райдержадміністрації проходять співбесіди з головами сільських рад, в результаті яких голови можуть отримати відповіді на запитання від керівників структурних підрозділів та отримати доручення для соціально-економічного розвитку сільської ради.
16 березня на співбесіду прибули Лариса Добровольська та Микола Гордійчук.

Обговорили стан справ в Гульській сільській раді, яка єдина з-поміж усіх сіл має хороший пожежний захист: 6 гідрантів, завдяки яким нещодавно вдалося попередити пожежу. Отримали похвалу також за хорошу спортивну підготовку, - в обласному рейтингу Гульська ДЮСШ зайняла І-місце. Завдячуючи тренеру Анатолію Чечету жіночі команди з футболу та тенісу традиційно на всіх змаганнях займають призові місця. Було вирішено відкрити нове футбольне поле біля школи, матеріали на яке уже закуплені. Звичайно ж не обійшлося і без зауважень, які Лариса Миколаївна взяла до уваги та пообіцяла виконати. Зокрема це очищення території біля школи та котельні: необхідно вирізати великі дерева, що першкоджають доступу до ходів і виходів.

В.о. начальника управління фінансів райдержадміністрації Ірина Козеренко наголосила: "Барвинівська сільська рада на сьогодні має вже 38% перевиконання бюджету, а це досить хороший результат".

На території сільської ради проходить активний ремонт доріг, в планах сільського голови, крім дороги Барвинівка-Броники, ремонт якої майже завершився, відремонтувати ще й вулиці села. Також підняли питання прокладення нової дороги між селами Лебедівка-Барвинівка, враховуючи майбутній процес деценралізації вона там необхідна.

На майбутнє запланований також ремонт ФАПу в Тальках.

Легалізація заробітньої плати, оздоровлення дітей, протипожежний захист - проблеми, які Микола Петрович пообіцяв вирішити.

Особливу вдячність Миколі Гордійчуку висловили за активне сприяння у придбанні житла дітям-сиротам на території села.

Під час зустрічей голова райдержадміністрації Володимир Михнюк наголосив: "Проводити ці співбесіди було вирішено не для того аби вас за щось посварити, а для того, аби разом, спільно, вирішити всі проблемні питання, почути вас і щоб ви почули нас, тому я сподіваюся на співпрацю та дякую за вашу роботу."

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Відмінні дороги
0,0%
Задовільний стан
15,7%
Жахливий стан
68,1%
А Новоград має дороги?
16,2%
#Новоград #голови сільських рад #співбесіда #райдержадміністрація #структурні підрозділи
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...