Будьте неповторні: Модні жіночі зачіски 2016 року

Кожен рік підносить сюрпризи у сфері моди, і стосується це цікавих зачісок і стрижок. Будь-який стиліст скаже, що для завершення образу важливо правильно вибрати модні жіночі стрижки. У 2016 році будуть популярні численні зачіски, які дозволять вам змінитися.

Будьте неповторні: Модні жіночі стрижки 2016 (фото) - фото 1
Будьте неповторні: Модні жіночі стрижки 2016 (фото) - фото 1

Серед модних зачісок на довге волосся у 2016 році будуть популярні:

Стрижки з чубчиком знову будуть актуальними, тому ви сміливо можете підстригати його в будь-яких варіантах, але обов'язково з чіткими краями.

Довгі локони, укладені різними способами або просто розпущене. Популярним рішенням стануть локони, які створюють ілюзію короткої стрижки. Для цього потрібно накрутити пасма, зібрати їх на потилиці і заколоти, потім випустити пару локонів. Ця зачіска – відмінна можливість постати в новому образі.

Легкі хвилі будуть виглядати красиво, особливо якщо зберегти ефект недбалості. Така зачіска вимагає лише простого укладання за допомоги стайлерів.

Гладко зачесані хвостики – ще одна популярна тенденція в 2016 році. Хвіст можна носити на потилиці або збоку, причому останній варіант виглядає особливо незвично, якщо доповнити його цікавими шпильками.

В тренді бічний проділ, який легко фіксується гелем або лаком сильної фіксації.

Якщо ви хочете поекспериментувати, спробуйте пофарбувати одне пасмо контрастним кольором – рожевим або фіолетовим. Такий ефект приверне до вас всі погляди оточуючих!

Модна стрижки з довгим волоссям в 2016 році виглядатиме стильно. Особливо якщо ви вибрали зачіску у вигляді каскаду. Це зручна стрижка для довгого волосся, до того ж вона йде практично кожній дівчині. В тренді рваний каскад, який розпадається окремими пасмами і відрізняється деякою недбалістю в укладанні.

Будьте неповторні: Модні жіночі стрижки 2016 (фото) - фото 2
Будьте неповторні: Модні жіночі стрижки 2016 (фото) - фото 2


Зачіска для довгого волосся під круглий тип обличчя

Ця зачіска стала популярною ще в минулому році і, схоже, не збирається здавати своїх позицій. Секрет її популярності – в поєднанні природності і простоті укладання. Її можна укласти на будь-який тип волосся:

На довгому волоссі каскад виглядає ефектно, до того ж не потрібен постійний догляд за такою стрижкою.

На середній довжині каскад дозволяє надати волоссю об'єм, густину і легкість, але він підійде тільки для витягнутого або овального обличчя.

Каскад для короткого волосся доцільний при будь-якій формі обличчя і структури волосся. Ступінчастий перехід з довгого волосся на коротке дозволяє зробити стрижку об'ємною, позбутися від неслухняних пасм і забезпечити простоту укладання.

Каскад — серед модних стрижок 2016 року, які роблять будь-який жіночий образ стильним і вишуканим. Особливо часто її обирає молодь, яка любить каскад за універсальність і простоту.

Коси

Будьте неповторні: Модні жіночі стрижки 2016 (фото) - фото 3
Будьте неповторні: Модні жіночі стрижки 2016 (фото) - фото 3


Зачіска боб для середньої довжини волосся

Якщо ви вибираєте стильні жіночі стрижки, зверніть увагу модні коси. Вони будуть в тренді в усьому розмаїтті, дозволяючи вам акцентувати увагу на своєму модному образі. Примітно, але знову повертаються в моду традиційні коси – довгі і прикрашені живими квітами або стрічками. Носити їх можна на будь-який вид проділу, а найпопулярнішою стане французька коса. Її особливості – простота плетіння і можливість втілення будь-яких форм.

Боб

Будьте неповторні: Модні жіночі стрижки 2016 (фото) - фото 4
Будьте неповторні: Модні жіночі стрижки 2016 (фото) - фото 4


Незвичайні стрижки для довгого волосся

Самі модні короткі стрижки – це каре і боб. В даному розділі розгляне особливості останньої. Боб – дивна зачіска, яка подобається модницям практичністю, універсальністю і різноманіттям варіантів виконання. Примітно, але така стрижка ідеально виглядає на будь-яких волоссях – від коротких до довгих. Власницям довгого волосся боб підходить просто ідеально, до того ж, варіантів оформлення волосся безліч. Особливо красиво він виглядає на рівних волоссях, що зробить обличчя візуально витягнутим.

Каре

Будьте неповторні: Модні жіночі стрижки 2016 (фото) - фото 5
Будьте неповторні: Модні жіночі стрижки 2016 (фото) - фото 5До самих модних жіночих стрижок 2016 року належить і каре. Популярна ще з минулих століть, вона залишається актуальною і в умовах сучасної моди. На даний момент існує величезна різноманітність каре – з подовженням, на ніжці, з чубком. У самому стандартному і популярному варіанті каре являє собою зачіску середньої довжини з прямим волоссям. Якщо у вас коротка шия, вам підійде каре з подовженням.

Якщо хочеться акцентувати увагу на особливостях способу, підійде каре, доповнене чубчиком. Коса чілка красиво доповнює овальне або кругле обличчя, а пряма – квадратне або трикутне. Але необов'язково, щоб волосся було прямим – цілком цікаво виглядає каре на кучерявих волоссях.

«Гарсон»

Варіант зачіски під оригінальною назвою гарсон сподобається багатьом дівчатам завдяки бадьорості, легкості і деякої кокетливості. Він підійде для суперкороткого волосся, так як зачіска передбачає чітке окреслення контурів голови. Її основна перевага – експерименти зі своїм образом, які дозволяють підкреслити вашу гламурність.

Будьте неповторні: Модні жіночі стрижки 2016 (фото) - фото 5

Стрижка «Гарсон» представлена в різних варіантах – класичному, коли волосся просто гладко укладаються, або з цікавими рішеннями у вигляді чілок і незвичайних укладок. 

Драбинка

Будьте неповторні: Модні жіночі стрижки 2016 (фото) - фото 6
Будьте неповторні: Модні жіночі стрижки 2016 (фото) - фото 6

Драбинка виглядає особливо ефектно на будь-якій довжині волосся. Передбачається, що кожен наступний шар волосся буде трохи коротше попереднього, але так, щоб різниця була не дуже помітною. Драбинка починається від чубчика, а якщо її немає – з лінії мочок вуха. 

«Італійка»

Будьте неповторні: Модні жіночі стрижки 2016 (фото) - фото 7

Серед модних зачісок на довге волосся особливою популярністю користується «італійка». «Італійка», яка вперше з'явилася ще 30 років тому, залишається привабливою донині. Особливість цієї зачіски – в пишності і багатошаровості, завдяки чому образ дівчини стає привабливим. «Італійка» виконується на довгому або середньому волоссі, відрізняється легкістю укладання, але оригінально виглядає і на коротких волоссях.

Піксі

Серед самих модних зачісок в 2016 році виділяється пустотлива і зворушлива піксі. Вона дозволить вам перетворити себе і розповісти про свою індивідуальність, до того ж вона підходить під будь-який тип особи. Зачіска має численні форми для створення, але в їх основі все-таки лежить популярний боб. Якщо правильно підібрати стиль пікс, можна зробити свій образ по-справжньому стильним і привабливим.

Будьте неповторні: Модні жіночі стрижки 2016 (фото) - фото 7

В основі пікс лежить укорочене волосся збоку, яке залишається довгими на потилиці, особливий шарм надається косою чубчиком. Серед популярних в 2016 році особливо популярні наступні варіанти:

в області потилиці волосся скуйовджене, але коротке;
стрижка виконується довжиною нижче рівня мочок;
зачіска шарами буде трендом 2016 року.

Таким чином, піксі – це відмінна можливість зробити свій образ яскравим і незвичайним і привернути увагу до своєї індивідуальності. Вона ідеально підходить під невелике обличчя, якщо риси обличчя крупні. Якщо доповнити її чубчиком, можна надати яскравість навіть тонким і рідким волоссям.

Сессон
Будьте неповторні: Модні жіночі стрижки 2016 (фото) - фото 8

Сучасна мода все частіше схиляється до ретро-стилю, який проникає в деталі нашого гардеробу. Не обійшли старовинні віяння і зачіски, серед яких заслуженою популярністю користується сессон. Ця техніка передбачає стрижку волосся шарами, починаючи від потилиці, причому наступний шар перекриває попередній буквально на пару міліметрів, а всі зрізи виконуються під певним кутом, що робить зачіску природно об'ємною.

Будьте неповторні: Модні жіночі стрижки 2016 (фото) - фото 9
Будьте неповторні: Модні жіночі стрижки 2016 (фото) - фото 9Сессон – класична стрижка, яка ідеально підходить для середнього волосся. Але сучасне перукарське мистецтво не стоїть на місці, тому і дана стрижка стає більш цікавою і незвичайною. Так, класичний сессон, якому властиві геометричні лінії і квадратна форма, сьогодні стає пікантним і кокетливим завдяки асиметричним штрихам або рваним пасмам. До переваг даної зачіски можна віднести наступне:

простоту укладання;
стильний зовнішній вигляд;
різноманітність варіантів укладання.

Зачіска сессон хороша тим, що вона гарно виглядає для представниць прекрасної статі будь-якого віку. До того ж короткі стрижки дозволяють підкреслити молодість і свіжість образу, підкреслюючи очі і формуючи акуратний овал обличчя. А ось якщо ваші волосся тонкі, прямі, то таке укладання варто уникати.

Будьте неповторні: Модні жіночі стрижки 2016 (фото) - фото 10
Будьте неповторні: Модні жіночі стрижки 2016 (фото) - фото 10У тренді в 2016 році будуть і різноманітні асиметричні зачіски, які вибирають багато модниць всього світу. Такі стрижки – ідеальне рішення, коли хочеться виділитися з натовпу і акцентувати увагу на своїй незвичності.

Кішкін дім
2016 модна зачіска стрижка жіночі моделі волосся
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Суспільство
Щодо стану захворюваності на коронавірус в Новоград-Волинській міській ОТГ (15.07.2020) Протягом минулої доби у Новоград-Волинській міській ОТГ не зареєстровано нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.  На даний момент на стаціонарному лікуванні у інфекційному відділенні для дорослих КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» перебуває 8 хворих на коронавірусну інфекцію, з них 1 – жителька міста, 5 - жителів Новоград-Волинського району, 2 – жителі...
Спорт
Відбулися матчі 4-го туру чемпіонату Житомирської області. Минулорічний чемпіон – "Звягель" (Новоград-Волинський) реабілітувався за несподівану поразку у попередньому турі, на виїзді з рахунком 4:0 розгромивши "Радовель". Відзначимо, що у складі переможців у третьому матчі поспіль забив Анатол Відзначимо, що у складі переможців у третьому матчі поспіль забив Анатолій Бусленко ій Бусленко. Схоже, саме 25-річний футболіст перебрав на себе функції основного б...
Влада
Асоціація міст України звернулася до Президента України, Голови Верховної Ради України, керівників депутатських фракцій та груп, народних депутатів України щодо недопустимості запровадження партійної виборчої системи на рівні міських, селищних, сільських рад з кількістю виборців менше 90 тисяч. 2 липня профільний парламентський Комітет схвалив до другого читання законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення виборчого законода...
Суспільство
Головне завдання хліборобів у літній період - зберегти врожай та не дати йому перетворитися на попіл. В цій нелегкій справі аграріям активно допомагають і рятувальники. Аби попередити виникнення пожеж та загорянь на хлібних масивах, по всіх регіонах проводяться інформаційно-профілактичні заходи щодо забезпечення належного стану пожежної безпеки та підготовки сільськогосподарських підприємств. Шановні громадяни! Державна служба України з надзвичайних ситуац...
Екологія
Нещодавно ДУ "Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України" було проведено лабораторне дослідженн якості води на офіційних пляжах Новограда-Волинщини. Про це повідомив Заступник директора центру О. Васильков. Згідно його інформації отримано наступні результати: м.Новоград-Волинський, р.Случ: індекс ЛКП (бактеріологічне забруднення), БСК5, ХСК – в межах нормативних значень.  Таким чином відповідно до отриманих результатів жителі Новограда-Волинськог...
Новини компаній
«Медико - Природничий Університет» проводить літній набір студентів на очну (денну, вечірню), заочну та дистанційну форми навчання. Набір здійснюється без ЗНО (на основі диплома бакалавра, спеціаліста, магістра) з зарахуванням на II - III курси. На підставі диплома молодшого спеціаліста (ЗНО - український мова та література), зарахування на ІІ-ІІІ курс за спеціальностями: 223 МЕДСЕСТРИНСТВО (бакалавр) Спеціалізації: 1. Медична сестра з масажу та лікувально...
Суспільство
Останні відомості про поширення коронавірусної інфекції на території Городницької громади не на жарт схвилювало місцевих людей та внесла певні корективи у їх буденне життя. Так, на території даної громади Новоград-Волинського району, за офіційними даними, епідситуація на коронавірусну інфекцію COVID – 19 станом на 14 липня 2020 року залишається без змін: 4 хворих з позитивним результатом біоматеріалу ПЛР (3 жінки та 1 чоловік), які були госпіталізовані в К...
Новини компаній
Збираючись у відпустку, краще спланувати все до дрібниць, щоб відпочинок пройшов добре. Тому ми підготували для вас гід по Бердянську! Тепле море і піщані пляжі - це далеко не все, чим може здивувати відпочиваючих курортний Бердянськ. У цій статті ми розповімо, що обов'язково потрібно відвідати в нашому місті, щоб провести час з користю і залишити про відпочинок в Бердянську найкращі спогади.   Як же сюди дістатися? Пропонуємо розглянути кілька варіантів і...
Суспільство
25 липня 2020 року у Новограді-Волинському 33-й рік поспіль відбудеться Міжнародне свято літератури і мистецтв "Лесині джерела". Зважаючи на обмеження, викликані пандемією коронавірусу, формат свята змінено на локальний і проходитиме без масових святкувань протягом одного дня. 13 липня під час чергового засідання організаційного комітету детально обговорили та погодили заходи, що цього дня проходитимуть в місті. Голова оргкомітету, виконувач обов’язків міс...