В ході реформування Збройних Сил України назріла необхідність подальшої професіоналізації сержантського корпусу

Як повідомив на своїй сторінці в Фейсбук начальник Генштабу ЗС України Віктор Муженко, в ході реформування Збройних Сил України назріла необхідність подальшої професіоналізації сержантського корпусу. Для того щоб почути бачення та розуміння цього завдання молодшими командирами мав розмову з головними старшинами оперативних командувань, родів та видів Збройних Сил України щодо змін до Концепції розвитку професійного сержантського і старшинського складу.

Така потреба обговорити роль і місце сержантського складу назріла, так само, як і необхідність почути пропозиції молодших командирів, в яких сконцентровано узагальнену думку військовослужбовців з урахуванням загроз, нюансів, всіх складових нашого життя, для опрацювання механізму виходу національних Збройних Сил на якісно новий рівень.

За столом зібрались визнані лідери сержантської вертикалі, дорослі, досвідчені особистості. Тож і розмова була серйозна. Говорили про сучасний стан війська, відзначали здобутки, окреслювали перспективи розвитку. Зазначали проблемні питання функціонування військових колективів від стратегій до найдрібніших складових повсякденного буття.

Є розуміння необхідності трансформації сержантської вертикалі, її безумовної адаптації під сучасні реалії, виходу на якісно новий рівень функціонування. Адже саме сержантський склад є головний організатором життєдіяльності військових колективів.

Сержант – лідер та наставник для підлеглих, помічник та опора для командирів. Це почесна та відповідальна задача, яку спроможний реалізувати лише добре підготовлений, вмотивований та досвідчений військовослужбовець.

В ході дискусії кожен присутній мав можливість висловити свою позицію, озвучити бачення та пропозиції. Впевнений, що ми почули один одного.

Домовились опрацювати пропозиції, щоби під час наступних зборів у квітні дійти спільного загального розуміння вирішення нагальних проблем та виконання головного завдання – мати потужні Збройні Сили, які спроможні захистити свою державу і свій народ.

вояки7 вояки4 вояки5 вояки6
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі