В Новоград-Волинському відбулися змагання з гирьового спорту

19 березня 2016 року в спортивній залі Новоград-Волинського економіко-гуманітарного коледжу відбулися відкриті змагання з гирьового спорту ДЮСШ Новоград-Волинської районної ради.

У змаганнях прийняли участь 39 спортсменів різних вікових груп. На змагання прибули спортсмени з Городниці, Яруня, Федорівки, Слободи Романівської, Чижівки та міста Новограда-Волинського. Спортсмени змагалися на п’яти помостах. Напруга змагань була досить висока спортсмени намагалися показати кращі свої результати. В підсумку чемпіони у своїх вагових категоріях були нагороджені медалями та грамотами, спортсмени, які посіли другі та треті місця грамотами. Окремо змагалися досвідчені спортсмени, які готуються до виступів на Кубку України та Чемпіонаті України. В результаті виступів були показані слідуючі результати: Колесник Віталій, Сарніцькій Віктор, Суходольський Леонід виконали нормативи кандидатів у майстри спорту, Колесник Андрій виконав перший розряд, Шапран Роман показав норматив майстра спорту України. Є на кого рівнятися спортсменам початківцям!Висловлюємо подяку керівництву НВЕГК за надану допомогу у проведенні змагань.

Головний суддя змагань -суддя національної категорії, майстер спорту СРСР та України

О.Дідовець.

Фото Юрія Дробота

В Новоград-Волинському відбулися змагання з гирьового спорту, фото-1 В Новоград-Волинському відбулися змагання з гирьового спорту, фото-2 В Новоград-Волинському відбулися змагання з гирьового спорту, фото-3 В Новоград-Волинському відбулися змагання з гирьового спорту, фото-4 В Новоград-Волинському відбулися змагання з гирьового спорту, фото-5 В Новоград-Волинському відбулися змагання з гирьового спорту, фото-6 В Новоград-Волинському відбулися змагання з гирьового спорту, фото-7 В Новоград-Волинському відбулися змагання з гирьового спорту, фото-8 В Новоград-Волинському відбулися змагання з гирьового спорту, фото-9 В Новоград-Волинському відбулися змагання з гирьового спорту, фото-10
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі