Шляхи вдосконалення та модернізації зразків озброєння, військової техніки та боєприпасів

Як повідомив на своїй сторінці в Фейсбук начальник Генштабу ЗС України Віктор Муженко, в рамках циклу науково-практичних конференцій, які відбулись на арсеналах, базах та державних підприємствах оборонного комплексу, а також на військових полігонах, командири батальйонів (дивізіонів) мали змогу обговорити шляхи вдосконалення та модернізації зразків озброєння, військової техніки та боєприпасів.

Так само командири обмінялись досвідом щодо впровадження нових способів тактики застосування зброї і тактичних дій підрозділів в умовах позиційної оборони.

Долучився до цієї роботи на Рівненському полігоні, де спільно із командирами батальйонів спілкувався з розробниками, дослідниками і випробувачами озброєння та військової техніки щодо перспективних розробок вітчизняного оборонно-промислового комплексу та волонтерів.

На навчальних місцях були представлені нові способи застосування зброї і тактичних дій підрозділів з урахуванням досвіду АТО під час ведення позиційної оборони.

Головне завдання для зброярів створювати те, що є ефективним та корисним в нашому протистоянні з ворогом.

Війна на сході України найсуворіший екзаменатор для нових зразків озброєння та військової техніки.

Чимало аматорських розробок нині використовуються на першій лінії оборони і довели свою ефективність та раціональність, значить мають виготовлятись в промислових масштабах. А для командирів важливо взяти найкраще з того, що напрацьовано за два роки протистояння з ворогом.

Саме тому всі навчальні місця є прикладними, а інформація найактуальніша та перевірена реальними справами.

муже2 муже4 муже5 муже9 муже7 муже8 муже1 муже6
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі