Українська команда розробляє «розумний» браслет для моніторингу здоров'я

Колишній глава Першого добровольчого мобільного госпіталю імені Н. Пирогова Євген Найштетик запустив проект «Платформа 20К». В рамках цього проекту його команда працює над різними медичними технологіями, одна з них — браслет, який знімає електрокардіограму користувача і стежить за станом його здоров'я.

«Розробка носимого ЕКГ-браслета вирішує одне дуже серйозне завдання: збір даних для аналізу варіабельності ритму серця. А це шлях до донозологічної діагностики, коли захворювання ще немає, але воно може виникнути найближчим часом», — пояснює Євген, який до цього працював у Pfizer Pharmaceuticals та інших фарм-компанії світу, де займався оцінкою медичних технологій.

Паралельно з розробкою браслета і додатками команди створює хмарний сервіс, який зможе зв'язати користувачів і лікарів. Цей сервіс буде отримувати дані користувачів і навіть автоматично обробляти їх, щоб повідомляти лікаря про те, що з пацієнтом може бути щось не так. «В ідеалі зробити так, щоб швидка не приїжджала через 30 хвилин після нападу, а за 40 хвилин», — пояснює засновник компанії.

Аналіз варіабельності ритму серця — важливий показник для здорових людей, завдяки йому можна стежити за своєю формою, психоемоційним станом і т. д.

Команда інкорпорована в Лос-Анджелесі, але всі дослідження і розробки проводить в Україні. У проект вклала гроші компанія «Маркетгид». Зараз у «Платформа 20К» є стартовий бюджет в $240 000. Запускати комерційну версію продукту планують у вересні, девайс буде виглядати як звичайний фітнес-браслет.

браслет1
браслет1
igate.com.ua
Новоград браслет здоровя моніторинг фарм-компанії,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі