Семінар-тренінг на тему: «Емоційне благополуччя жінки: теорії та практики, методи стабілізації та регулювання деструктивних станів»

27 березня в Житомирі пройде семінар-тренінг на тему:«Емоційне благополуччя жінки: теорії та практики, методи стабілізації та регулювання деструктивних станів».

Мета тренінгу:

Усвідомлення своєї унікальності, важливості, цінності, здоров'я, пошук ресурсів для відновлення джерел жіночої сили.

Вивчення причин внутрішніх конфліктів, які транслюються в реальному житті у вигляді проблем і труднощів взаємовідносин з протилежною статтю.

Семінар-тренінг діагностує і дає відповіді на ці питання в процесі психоаналітичної та арт-терапевтичної роботи.

Учасники спробують активізувати жіночну природу, відчути жіночу енергію та психоемоційні сили для відновлення в кризових ситуаціях, знайти символи і образи власної істинної жіночності, відновити систему емоційного балансу і внутрішнього благополуччя.

Цільова група: усі бажаючі, педагоги, психологи, консультанти, студенти.

Форми роботи на семінарі: міні-лекції, тілесно-орієнтована терапія, психоаналітичні техніки, арт-терапевтичні форми (техніки изотерапии, робота з метафорическими та тематичними картами, візуалізації).
1. Знайомство з персональною карткою емоцій
2. Форми і формули відновлення емоційного балансу в різних життєвих ситуаціях
3. Формування стресостійкості жінки
4. Гармонізація внутрішніх відносин у процесі арт-терапевтичного моделювання.
5. Створення персональних арт-кодів для швидкого відновлення

Ведучі семінару
Сидоренко Андрій Анатолійович психотерапевт Реєстр психотерапевтів УСП, виконавчий директор ГО «Український психотерапевтичний університет», учасник навчальних програм Єльського університету (США) та Польського інституту інтегративної психотерапії в роботі із стресовими та тривожними розладами, ведучий семінарів на тему «Ресурси у роботі зі стресом, тривогою, травмою. Психологічна гнучкість ».

Організатор заходу: Сіроштан Світлана 0631051125

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі