В ДНЗ№15 Новограда-Волинського відбулося методичне об’єднання вихователів

В ДНЗ№15 відбулося методичне об’єднання вихователів молодших та старших груп на тему «Формування особистісної та ігрової компетентності дітей молодшого і старшого дошкільного віку» . У заході приймали участь вихователі ДНЗ міста, вихователі-методисти та завідуючі. У вступному слові завідуюча Лопатюк В.І. наголосила на необхідності створення умов в сім’ї та дошкільному навчальному закладі для того, щоб кожна дитина стала відбірним зернятком,що виросте гармонійною особистістю, схожою на дозрілий колос.

Вихователь-методист Примак Ю.О. ознайомила присутніх із змістом особистісної та ігрової компетентності дошкільників за Базовим компонентом дошкільної освіти (нова редакція). Учасникам методоб’єднання було запропоновано переглянути заняття у старшій і молодшій групах. Методи та прийоми,що використала вихователь старшої групи Недолюк Т.В., а це дидактичні ігри, коректурні таблиці на тему «Моя країна – Україна» пошукові завдання, сприяли формуванню уміння адекватно поводитись у різних життєвих ситуаціях, знаходити вихід шляхом поміркованого обдумування, формувати здатність допомагати самим собі. Також на занятті діти закріпили знання про Україну, вчились висловлювати мрії про майбутнє у рідній країні, бачити його позитивним. Заняття було пронизане вихованням любові до України, почуттям гордості за те, що ми українці.

Молодші дошкільнята вразили гостей знаннями про іграшки, з яких матеріалів вони виготовлені, як можна ними гратися, дитячою безпосередністю. Малята вчили Зайчика колисати ляльку, співали їй колискові пісні,грали в «оркестрі», відвідали міні-музей народної іграшки, що знаходиться в групі.

Після перегляду занять вихователь-методист Примак Ю.О. запропонувала запрошеним інтерактивні вправи «Модель особистісної та ігрової компетентності», «Квітка побажань».
На методичному об’єднанні панувала атмосфера співтворчості ,пошуку, ініціативи й відкритості. Під час рефлексивної частини учасники методоб’єднання та методист ІМЦ Кондратець І. В.в своєму аналізі дали змістовну оцінку роботі своїх колег, надали поради та рекомендації в подальшій роботі, підвели підсумки заходу.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі