Українці створили модний кулон SenStone, який перетворює голосові записи в текст

Українці підкорюють IoT-сегмент зі стилем і грацією. На тижні моди в Києві (Kyiv Fashion Week) українська стартап-команда представила перший вітчизняний технологічний стартап у сфері моди (так його позиціонують автори). Це кулон SenStone, який вміє перетворювати голосові замітки в текст, не виймаючи телефон.

SenStone робить замітки в один клік, на ходу переводить текст і сортує за паттернам і темами (наприклад, щоденник, блог туриста, записки з конференцій тощо), які створює користувач. В комплекті до кулона йде додаток — записна книжка, в якій нотатки сортуються також по терміновості, з нагадуваннями і чеклистом.

кулон1
кулон1

Кулон 2,9 мм в діаметрі і вагою 26 р розпізнає 7 мов і тримає заряд батареї до трьох днів. Він вміє запам'ятовувати 30 хвилин диктування з 97% точністю розшифровки. Штучний інтелект розпізнає голос власника і виділяє його на тлі загальної записи. Також за допомогою голосу кулону можна віддавати різні команди, наприклад, написати email або зробити запис у блозі. Такі можливості заявлені на сайті SenStone.

Аксесуар можна носити на ланцюжку у вигляді кулона, на одязі у вигляді брошки або повісити на браслет.

Ідея проекту належить Назару Федорчуку, який раніше працював у Департаменті юстиції США. «Замислювався SenStone як проста кнопка для забудькуватих людей (таких як я). Ідея в тому, щоб записати думки швидко, зручно, не виймаючи телефон. Особисто у мене з нотатками завжди був безлад. Смартфон допомагає їх організувати, але навіть у ньому кілька різних додатків, і потім відшукати потрібну інформацію досить складно. Не кажучи вже про паперових нотатках, знайти які взагалі нереально!» — розповів Назар у своєму Facebook.

кулон2
кулон2
кулон3
кулон3

Поки кулон на стадії раннього прототипу. У найближчі кілька місяців команда має намір доопрацювати прототип і запустити краудфандинговую кампанію на запуск серійного виробництва. У продаж SenStone надійде не раніше кінця 2016 — початку 2017 року. Попереднє замовлення можна оформити на сайті вже зараз. А поки проект розвивають на потужностях хардверного інкубатора IoT Hub в Києві.

Тим часом наші співвітчизники добиваються перших успіхів у IoT-сегменті. Український стартап Blynk запустив спільний продукт з виробником електроніки SparkFun.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі