• Головна
  • Українці створили модний кулон SenStone, який перетворює голосові записи в текст
14:15, 28 березня 2016 р.

Українці створили модний кулон SenStone, який перетворює голосові записи в текст

Українці підкорюють IoT-сегмент зі стилем і грацією. На тижні моди в Києві (Kyiv Fashion Week) українська стартап-команда представила перший вітчизняний технологічний стартап у сфері моди (так його позиціонують автори). Це кулон SenStone, який вміє перетворювати голосові замітки в текст, не виймаючи телефон.

SenStone робить замітки в один клік, на ходу переводить текст і сортує за паттернам і темами (наприклад, щоденник, блог туриста, записки з конференцій тощо), які створює користувач. В комплекті до кулона йде додаток — записна книжка, в якій нотатки сортуються також по терміновості, з нагадуваннями і чеклистом.

кулон1

кулон1

Кулон 2,9 мм в діаметрі і вагою 26 р розпізнає 7 мов і тримає заряд батареї до трьох днів. Він вміє запам'ятовувати 30 хвилин диктування з 97% точністю розшифровки. Штучний інтелект розпізнає голос власника і виділяє його на тлі загальної записи. Також за допомогою голосу кулону можна віддавати різні команди, наприклад, написати email або зробити запис у блозі. Такі можливості заявлені на сайті SenStone.

Аксесуар можна носити на ланцюжку у вигляді кулона, на одязі у вигляді брошки або повісити на браслет.

Ідея проекту належить Назару Федорчуку, який раніше працював у Департаменті юстиції США. «Замислювався SenStone як проста кнопка для забудькуватих людей (таких як я). Ідея в тому, щоб записати думки швидко, зручно, не виймаючи телефон. Особисто у мене з нотатками завжди був безлад. Смартфон допомагає їх організувати, але навіть у ньому кілька різних додатків, і потім відшукати потрібну інформацію досить складно. Не кажучи вже про паперових нотатках, знайти які взагалі нереально!» — розповів Назар у своєму Facebook.

кулон2

кулон2

кулон3

кулон3

Поки кулон на стадії раннього прототипу. У найближчі кілька місяців команда має намір доопрацювати прототип і запустити краудфандинговую кампанію на запуск серійного виробництва. У продаж SenStone надійде не раніше кінця 2016 — початку 2017 року. Попереднє замовлення можна оформити на сайті вже зараз. А поки проект розвивають на потужностях хардверного інкубатора IoT Hub в Києві.

Тим часом наші співвітчизники добиваються перших успіхів у IoT-сегменті. Український стартап Blynk запустив спільний продукт з виробником електроніки SparkFun.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Яка найголовніша проблема України сьогодні
проголосували 392 відвідувачів
Корупція
64,5%
Війна на Донбасі
13,8%
Збіднення людей
7,1%
Чвари політиків
5,1%
Комунальні тарифи
1,0%
Олігархи
8,4%
#Новоград #українці #кулон #IoT-сегмент #стартап-команда #прототип #мартфон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...