Обласний семінар керівників рай(міськ) методичних об'єднань вчителів хімії

На базі Новороманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов обласний семінар керівників рай(міськ) методичних об'єднань вчителів хімії з проблеми «Розвиток предметних компетентностей на уроках хімії засобами інтерактивних методів навчання».

У семінарі взяли участь: Л.М. Ткаченко, методист з хімії Житомирського ОІППО, 28 керівників районних та міських методичних об'єднань вчителів хімії.

Зі словами вітання до учасників семінару звернулися учнівський та педагогічний колективи, запросивши гостей до плідної праці.

З вітальним словом до присутніх звернулась Л.М. Ткаченко, методист з хімії Житомирського ОІППО й окреслила мету й завдання семінару.

Заступник начальника відділу освіти Андрощук В.П. у своєму виступі висвітлила пріоритетні напрями розвитку освіти в інноваційному просторі Новоград-Волинського району.

До уваги присутніх директор Новороманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Надієвець П.І. запропонував цікаву презентацію навчального закладу, у якій висвітлив особливості роботи колективу, досягнення успіхів педагогами та учнями у навчально-виховному процесі.

Про розвиток професійної майстерності вчителів хімії в умовах реалізації компетентнісно зорієнтованого навчання йшлося у виступі методиста РМЦ Лопатюк В.Г., яка акцентувала увагу на сучасних підходах до здійснення науково-методичного супроводу вчителів хімії щодо формування їх професійної компетентності.

Жвавий інтерес викликав виступ вчителя-методиста, керівника методичного об'єднання вчителів хімії Новоград-Волинського району Корнійчука П.Т., який підняв питання активізації пізнавальної діяльності на уроках хімії.

В ході семінару гостей привітав начальник відділу освіти Антипчук О.А., який наголосив на важливості розвитку освітянської галузі.


У практичній частині семінару його учасники відвідали урок у 8 класі на тему: «Узагальнення та систематизація знань з теми: «Періодичний закон та періодична система хімічних елементів Д.І.Менделєєва. Будова атома», який майстерно провела вчитель хімії Новороманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Черниш О.С.

Усі присутні на семінарі стали активними учасниками майстер-класу «Використання інтерактивних методів навчання на уроках хімії», який провела вчитель хімії Черниш О.С.

Семінар був проведений на високому фаховому та організаційному рівні, у творчій атмосфері. Його учасники отримали багато корисної інформації, а також електронні диски з матеріалами семінару, які зможуть використати у своїй роботі.

сем10 сем1 сем2 сем3 сем5 сем6 сем7 сем9
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі