Перша сесія Новоград-Волинської районної ради в режимі поіменного голосування

29 березня відбулась третя сесія Новоград-Волинської районної ради VІІ скликання. Це перша сесія ради, яка відбулась згідно змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо поіменного голосування. Депутати проводили голосування засвідчуючи свою волю підписом, а не так як раніше підняттям посвідчення депутата.

На сесії районної ради гострого обговорення набуло питання «Про стан доріг в районі». Начальника філії «Новоград-Волинський райавтодор» Олександра Лавренюка буквально розпинали з усіх сторін за бездіяльність, безініціативність з його сторони щодо ремонту доріг районного значення. Депутати районної ради визнали незадовільною роботу філії «Новоград-Волинський райатодор» ДП «Житомироблавтодор» з питань утримання в належному стані автодоріг у районі. Рекомендували голові райдержадміністрації Володимиру Михнюку, особисто взяти на контроль використання виділених коштів на ремонт доріг: Новоград-Волинський – Ярунь ( від автодороги Васьковичі- Шепетівка до с.Майстрова Воля, з булижною мостовою) та Городниця – Жовтневе – Олевськ (до с. Прихід та під’їзд до с.Червона Воля).

Завдякі плідній та детальній роботі постійних комісій сесію не затягували обговоренням питань, які стосуються внесення змін до районного бюджету.
Депутати внесли зміни до рішення районної ради від 03 лютого 2016 року «Про харчування дітей в загальноосвітніх закладах району на 2016 рік», учні загальноосвітніх шкіл району 5-11 класів зниклих безвісті учасників АТО будуть харчуватись за рахунок районного бюджету.
Затвердили програму розвитку закладів охорони здоров’я Новоград-Волинського району з надання первинної та вторинної допомоги на 2016-2020 роки, в якій було передбачено забезпечення медичних працівників безоплатним проїздом до місця роботи в сільську місцевість.

Відповідним рішенням районної ради депутати затвердили програму матеріально-технічного забезпечення потреб особового складу військових частин польова пошта В2731 та В2803.
Не оминуло депутатів таке складне й болюче питання, як оптимізація мережі навчальних закладів району. Так було прийнято рішення щодо реорганізації Киянської ЗОШ І-ІІІ, Федорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів в ЗОШ І-ІІ ступенів, Броницької ЗОШ І-ІІ ступенів у ЗОШ І ступеня.

Також депутатом районної ради Віктором Федоруком було піднято важливе питання забруднення довкілля ПАТ «Миропільська паперова фабрика» та ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика», яка знаходиться на території Хмельницької області, але забруднює довкілля трьох областей, через які протікає річка Случ: Хмельницьку, Житомирську та Рівненську. Депутати районної ради підтримали колегу та прийняли рішення направити звернення депутатів Новоград-Волинської районної ради Житомирської області щодо забруднення довкілля до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України для сприяння у вирішенні данної проблеми.
Також депутати на 3 сесії районної ради напрацювали ще два звернення:
- щодо порушення прав та законних інтересів громадян в сфері земельних відносин;
- щодо реформування підприємств лісового господарства.
Третя сесія районної ради була затяжною, але завдяки гарній та злагодженій роботі депутатів були прийняті важливі для району рішення.

НВ РР
третя сесія Новоград-Волинська районна рада голосування рішення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі