Поліція наживається на послугах евакуації

Тарифи на евакуацію та зберігання транспортних засобів на штрафмайданчиках у багато разів вище, ніж комерційні тарифи на ці послуги.

Згідно з інформацією на сайті патрульної поліції, після евакуації автомобілів за неправильну парковку водії щодня можуть забрати свою машину зі спеціальних штрафмайданчиків. Тарифи затверджені спільним наказом Мінекоміки і МВС ще 10.10.2013.

Згідно з ним, за евакуацію автомобіля до 2 тонн власник повинен заплатити 720 гривень. Це притому, комерційні тарифи – 150 грн за навантаження/розвантаження і 5 грн. – за кілометр шляху (якщо врахувати, що майданчик знаходиться за 30 км від місця евакуації, сума буде 300 грн.). Крім того, за добу стоянки на штрафмайданчику «за державними тарифами» з автовласника візьмуть 144 грн (за перший тиждень) і 24 грн. – з 8-ої доби зберігання. При цьому вартість нічного паркування в столиці становить 10-20 грн.

Правозахисник Володимир Караваєв дивується: «у мене тільки одне питання до керівництва поліції. Питання, на яке не встиг відповісти втік міністр МВС Захарченко. Чому, як і раніше, у часи корумпованої ДАІ, послуги евакуатора вдвічі дорожче ринкової вартості, а послуги добового зберігання автомобіля — в десять разів більше тарифів, встановлених на всіх комерційних автостоянках»?

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі