Процедуру зняття авто з обліку в Україні скасують

ВААІД вже обговорює ініціативу з МВС.
Всеукраїнська асоціація автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД) запропонувала повністю відмінити процедуру зняття автомобілів з обліку. Дане питання вже підняли на нараді з керівництвом Управління реєстраційно-екзаменаційної роботи ГСЦ МВС України. Спільно обговорювалися питання лібералізації законодавства при обігу автомобілів.

«А навіщо вона потрібна? Заради черг? Продати авто покупцеві можна і не знімаючи його з обліку! А зняття з обліку навпаки обмежує права автомобіліста: за кордон на авто не поїдеш, так як в техпаспорті один номер, а на авто на «червоних транзитах» - інший, по Україні на «червоному транзиті» можна їздити тільки 60 днів, та ще й техпаспорт обрізаний і формально не дійсний, адже така процедура жодним нормативним актом не передбачена», - наголошує Олег Назаренко, генеральний директор ВААІД.

За його словами автомобілістам буде зручніше, якщо процедура зняття з обліку авто при продажу буде повністю ліквідована. Адже, як мінімум, не потрібно буде платити за зайве оформлення. Також державі стане зручніше, так як не доведеться витрачати гроші на додаткові «папірці» і операції. Поки це всього лише ініціатива, але у ВААІД сподіваються, що її підтримає керівництво МВС, а в подальшому і Кабмін.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі