Земельний майдан у Житомирській області: Новоград-волинці теж в строю

Сьогодні 04 квітня 2016 року військовослужбовці, які брали участь в АТО спільно з громадськими організаціями розпочали безстрокову акцію біля стін Держгеокадастру у Житомирській області, до якої приєдналися і члени Спілки учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій у Новограді-Волинському.

Як виявилося начальник державного органу уповноваженого вирішувати земельні питання по Житомирській області, миттєво захворіла, і як повідомили учасникам акції, перебуває на лікарняному. Також не вдалося зв'язатися з головою Держгеокадастру Максимом Мартинюком, оскільки за інформацією отриманої від оператора "гарячої лінії" він перебуває у відрядженні. Єдине питання яке цікавить учасників акції, де обіцяні земельні ділянки.

На даний час під будівлею Держгеокадастру палають шини.

Нагадаємо, що в Україні широко застосовується схема заволодіння землею, яку реалізують спільно пов'язаними чиновниками уповноваженими вирішувати дані питання. Коли шляхом створення кооперативів використовують право громадян на отримання земельних ділянок "не чисті на руку ділки", сплачуючи "формальним власникам" від 50 до 200 доларів США, а потім змінюючи призначення земель вибудовують елітні селища, для можновладців та забезпечених категорій громадян. В ході оборудок з землею вони отримують надприбутки і нівелюють при цьому саме право громадян на безкоштовне отримання земельних ділянок.

Земельний майдан у Житомирській області (фото) - фото 1 Земельний майдан у Житомирській області (фото) - фото 1
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі