• Головна
  • Обласні лікарі розпочали огляд постраждалих від ЧАЕС у районах
13:18, 14 квітня 2016 р.

Обласні лікарі розпочали огляд постраждалих від ЧАЕС у районах

З метою покращення якості медичної допомоги населенню на базі обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського створена лікарська мобільна бригада для проведення медичних оглядів населення, яке постраждало від аварії на Чорнобильській АЕС. До складу бригади входять хірург, отоларинголог, офтальмолог, невролог, ендокринолог, гінеколог, кардіолог, терапевт та онколог.

13 квітня відбувся перший виїзд мобільної лікарської бригади до Лугинського району. Жителі району заздалегідь були поінформовані та було організовано попередній запис пацієнтів до обласних фахівців.

Впродовж дня було оглянуто 105 жителів району, які отримали рекомендації для подальшого обстеження та лікування. Зокрема, 11 осіб було відібрано для подальшого оперативного лікування в обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського, 1 – для обстеження та лікування в обласному онкологічному диспансері. Ще один хворий отримав направлення до Інституту отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМН України.

Лікар-травматолог мобільної бригади під час роботи в Лугинський центральній районній лікарні провів складну операцію одному із пацієнтів.

Практика подібних виїзних оглядів осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, буде продовжена. Наприкінці квітня відбудеться наступний виїзд мобільної бригади лікарів для огляду жителів Народицького району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА
3,4%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
3,1%
ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
1,7%
НАРОДНА ПАРТІЯ
3,4%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»
3,1%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОБ’ЄДНАННЯ «САМОПОМІЧ»
23,9%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»
3,8%
УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ
5,8%
НІКОМУ НЕ ДОВІРЯЮ
51,9%
#Новоград #Житомирська область #Лугинський район #прийом #лікарі #ЧАЕС #мобільна бригада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...