Розвиток тваринництва в області: найкращі показники за перший квартал

За підсумками І кварталу продуктивність дійного стада в господарствах області склала 1035 кг молока, що на 121 кг (13%) більше минулорічного показника.

Кращих показників по надою молока від корови досягла оператор машинного доїння Макуха Тетяна Григорівна із ТОВ «Червона Волока» Лугинського району, яка забезпечує продуктивність від 43 голів корів – 1050 кг.

Кращих показників продуктивності на вирощуванні і відгодівлі молодняка великої рогатої худоби досягла телятниця Груздюк Наталія Петрівна із ПОСП «Мелені» Коростенського району, середньодобовий привіс телят 820 гр, доглядач великої рогатої худоби Музиченко Володимир Володимирович із ПОСП «Нива» Коростенського району, доглядає 150 голів телят, середньодобовий привіс 710 гр.

Лукашенко Віктор Миколайович із ТОВ «ДФУ АГРО» Коростенського району обслуговує на вирощуванні і відгодівлі 2824 голів свиней, середньодобовий привіс живої ваги 920 гр.

Нагадаємо, що у І кварталі 2016 року у розвиток агропромислового комплексу області залучено 82,0 млн грн вітчизняних інвестицій.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі