НР проектує потужний «хромбук» на платформі Intel Skylake

Зазвичай ноутбуки під управлінням операційної системи Chrome OS являють собою відносно малопотужні пристрої на основі бюджетних процесорів. Але є і винятки, як, наприклад, Google Chromebook Pixel. Тепер мережеві джерела повідомляють, що потужний «хромбук» готує компанія Hewlett-Packard (НР).

Відомо, що основою портативного комп'ютера стане 14-нанометровий процесор Intel покоління Skylake. Об'єм оперативної пам'яті становить 16 Гб. До речі, такий же обсяг ОЗП присутній у топової версії цього лептопа Google Chromebook Pixel.

Відзначається також, що новинка НР в тій чи іншій мірі підійде для використання з системами віртуальної реальності. Інші подробиці про підготовлюваний до випуску «хромбуке», на жаль, відсутні.

Додамо, що, на думку аналітиків, в 2016-му в глобальному масштабі буде реалізовано близько 284 млн настільних комп'ютерів і ноутбуків проти 289 млн у минулому році. Таким чином, падіння складе близько 1,5 %. Втім, уже в 2017-му, як очікується, продажі піднімуться до 296 млн одиниць, а в 2018-му складуть 306 млн.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі