В ДНЗ № 15 відбувся семінар-практикум на тему «Формування пізнавально-мовленнєвої компетенції дошкільників в умовах ДНЗ»

Головна мета заходу -розкриття ефективних форм та методів навчально-виховної роботи з дошкільниками, що сприяють розвитку їх активного мовлення. В ході семінару педагогами було висвітлено питання психологічних аспектів мовленнєвого розвитку дітей раннього та дошкільного віку.

Молоді педагоги мали можливість пригадати класифікацію мовленнєвих занять, ігрові прийоми навчання, організаційні особливості заняття та його часові межі. В практичній частині семінару вихователі мали можливість переглянути міні-заняття у середній та старшій групах. Вихователь старшої групи Токова Т.Г. практично показала використання методу входження в картину. В середній групі вихователем Хмельовою Ю.К. було проведено заняття з конструювання,на якому використані методи, що спонукали дітей до роздумів, доведення власної думки, розвитку творчого мислення,тим самим сприяли активізації мовленнєвої діяльності дошкільників.

Вихователь-методист Примак Ю.О. провела інтерактивні вправи з педагогами з метою підтримки ділового тонусу вихователів, підвищення їх педагогічної майстерності.

с1 с5 с3 с4
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі