В Новограді вдосконавлювали культуру мовлення педагогів

Слово – найтонше доторкання до серця, воно може стати і ніжною запашною квіткою, і живою водою, що повертає віру в добро… 
В. Сухомлинський

На базі ДНЗ№16 «Веселка» відбулося засідання консультативного пункту на тему «Культура мовлення педагогів, як засіб ефективного формування культури мовлення дітей дошкільного віку». Даний захід відвідали педагоги міста. 

Розвиток мови - це дуже складний, тривалий процес. Вчитель-логопед вищої категорії Т.В. Борисова ознайомила присутніх із джерелами народної мудрості, звуковою культурою мовлення. Основою культури мовлення є грамотність. Про граматично правильне мовлення розповіла вихователь-методист Косяк Тетяна Вікторівна.

Усі присутні переконалися, що мова – втілення думки, та чим багатша думка, то багатша мова. Любимо її, вивчаємо її, розвиваємо її, боремося за красу мови, за правильність мови, за багатство мови.

В Новограді вдосконавлювали культуру мовлення педагогів (фото) - фото 1 В Новограді вдосконавлювали культуру мовлення педагогів (фото) - фото 1 В Новограді вдосконавлювали культуру мовлення педагогів (фото) - фото 1 В Новограді вдосконавлювали культуру мовлення педагогів (фото) - фото 1 В Новограді вдосконавлювали культуру мовлення педагогів (фото) - фото 1
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі