Чергове засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення

25 квітня 2016 року відбулось чергове засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення під головуванням Юрія Скрипнюка.

На комісії розглянуто ряд важливих питань. Зокрема, питання про функціонування Борисівської та Курчицької ЗОШ І-ІІ ступенів. На разі депутатами напрацьований такий варіант як реорганізація їх в ЗОШ І ступеня, в зв’язку із недостаньою кількістю учнів у навчальних закладах. Начальник відділу освіти РДА Олександр Антипчук наголосив, що на базі Городницької ЗОШ планують створити опорну школу, тому доцільніше буде підвозити дітей саме туди, де знання будуть якіснішими.

Жвавим виявися діалог по обговоренню стану охорони здоров’я в районі. Голова районної ради Дмитро Рудницький запропонував завідувачу сектору охорони здоров’я РДА Тетяні Гусевій провети більш детальний аналіз по кожній із амбулаторій, ФАПів, в якому б були висвітлені детальніше проблеми функціонування. Депутати підтримали голову ради та вирішили після детального звіту зробити виїзне засідання постійної комісії на базі однієї із них.

Депутати обговорювали створення Наглядових рад при Новоград-Волинському міськрайТМО та КЗ «ЦПМСД Новоград-Волинського району». 

Ці та інші питання вирішили винести 29 травня на 4 сесію районної ради.

к4 к3
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі