Підготовка до четвертої сесії Новоград-Волинської районної ради VІІ скликання

В ході підготовки до четвертої сесії районної ради VІІ скликання 27 квітня відбулась чергова постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування.

Засідання комісії вів голова Віктор Федорук. Приймали участь голова районної ради Дмитро Рудницький, заступник голови Анна Громико, перший заступник начальника відділу поліції Павло Коптійчук та голови структурних підрозділів РДА.

Перший заступник начальника відділу поліції Павло Коптійчук розповів депутатам про стан запобігання та протидії злочинності. Після інформації депутати рекомендували Павлу Миколайовичу розробити комплексну програму профілактики злочинності в Новоград-Волинському районі.

Розглянули лист Генеральної прокуратури України, в якому відповідно підставі 4.1 ст. 39 Закону України «Про тваринний світ», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» просять Новоград-Волинську районну раду прийняти рішення про оголошення, в період із 01 квітня по 15 червня у місцях масового розмноження тварин та вирощування ними потомства, «сезону тиші». Відповідно депутати вирішили розробити проект рішення з даного питання та винести його на розгляд чергової сесії районної ради.

Більш детальні пропозиції по питанням, які депутати винесли на 4 сесію районної ради ви можете переглянути на сайті Новоград-Волинської районної ради в розділі «Проекти рішень».

рда1 рда2
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі