Давид Сакварелідзе анонсує створення нової патріотичної партії

Давид Сакварелідзе - колишній заступник генерального прокурора України, не виключає можливості створення нової політичної сили на базі громадянської платформи патріотичних сил України. При цьому Сакварелідзе у своєму коментарі зазначив, що не виключає можливості звільнення з посади голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі Президентом України Петром Порошенком, який надалі може очолити нову політичну партію.

Цікавим залишається факт, що команда "грузинських реформаторів" у дійсності має досвід успішних реформ у пострадянській країні, яка як і Україна, була вражена корупцією. Але в українських реаліях їх дії були паралізовані. Провладними олігархічними ЗМІ активно проводиться "брудна компанія" щодо дискримінації "команди Саакашвілі".

Нагадаємо, 28 лютого, у Житомирському інституті медсестринства відбувся Антикорупційний форум, ініційований «Рухом за очищення», участь в якому взяв Міхеїл Саакашвілі. У даному заході також брали участь представники громадських організацій з Новограда-Волинського, серед присутніх можна було помітити і "персон" з сумнівною репутацією.

Залишається єдине питання, яким чином "фільтруватимуть" охочий вступити до нової політичної сили?..

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі