Україна готується повертати переселенців на звільнений від бойовиків Донбас. За державний рахунок

Україна готується безкоштовно повертати вимушених переселенців в звільнений від окупації Донбас. Про це свідчить Проект постанови Кабінету Міністрів "Про забезпечення місцевими держадміністраціями безкоштовного проїзду залізничним і автомобільним транспортом внутрішніх переміщених осіб до залишеного місця проживання". 

Примітно, що відповідний проект повинен бути розглянутий протягом місяця - до 27 травня.

Так, проектом пропонується надати право на безкоштовний проїзд поїздами та автобусами тим з переселенців, які "покинули своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків військового конфлікту, тимчасової окупації, масових порушень прав людини".

В документі чітко зазначено, що переселенці зможуть безкоштовно повернутися в свої будинки тільки, коли окуповані території знову передадуть під контроль української влади.

"У разі зникнення даних обставин (військового конфлікту, окупації - "Острів"), переселенці можуть претендувати на безкоштовний проїзд залізничним і автомобільним транспортом до залишеного місця проживання", - прописано в супровідних документах до проекту.

У проекті також повідомляється, що реалізація цієї ініціативи дозволить "врегулювати проблему у сфері перевезень"

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі